Yanlış hatırlamıyorsam 50-60 bölümünü izlemişimdir. Sevdiğim ufak tefek hatalarına göz yumduğum takip ettiğim yılların dizisidir. Semih İsimli türk Otoban polisi 3 serisi kullanırdı, 6-7 kez değişen ortağı ise Mercedes kullanırdı. Ayrıca yine dizi içinde bol bol lüks Alman polis otoları görüp "ulan almanya da polis olmak varmış be" derdim.
Hatta size şöyle bir olay anlatayım geçtiğimiz yıllarda arkadaşım dizi izleme sitesi kurmayı planlıyordu. Ben bu işlerden az çok anladığım için ona yardımda bulunuyordum. O dönem de ikimizde Kobra Takibi'nin Almanya da yayınlanan bazı yeni bölümlerini görüyoruz diyoruz hatta bunu türkiye'ye getirsek patlar vs. Arkadaşım uğraşıyor Almanya'da yaşayan bir akrabasından rica minnet bi bölüm çevirttiriyor ama çeviren kişinin türkçesi çok iyi olmadığından dolayı yalan oluyor.
Hala düşünmüşümdür bu diziyi Sezon sezon düzenli olarak çevirip yayınlayan site olursa patlar gider hem de bizim gibi bağımlısı olan forumlarda falan yeni bölüm arayan gençlere güzel bir iş yapmış olur.
tümünü gör
ilgili galeri