Dış görünüş olarak güzel ama teknik olarak hiç tatmin etmeyen araba.
Ne direksiyon hissi, ne vites aralıkları, ne hızlanma, ne frenaj. Adam akıllı ilk hot hatch denemeleri güzeldi ama başarısız oldu. Bir de üstüne eşşek gibi yakıyor. 1.6 litrelik motor (sözde) 204 beygir ve 265 Nm tork üretiyor. 0-100 7.7 saniye. Bir kere sıkıntı zaten kilosu; tam 1448. Çok ama çok ağır. Daha iyisini yapacaklar eminim.
Dıştan görünümü gerçekten çok güzel olan araba. Canlı görünce kendine baktırıyor, sis farlarının oradaki led'ler çok alımlı olmuş. Aynı şekilde kabinin malzeme kalitesi de güzel, bir Kia'dan beklenmeyecek kadar güzel. Ama hiç gitmiyor, çok yakıyor. Şanzıman hoşaf gibi, vites geçince anlıyorsunuz.
Dış görünüşü, iç detayları iştah kabartan, kağıt üstünde de gayet tatminkar görünse de yola çıkınca hiç de öyle olmayan bir modeldir. Daha iyisi geleceğine inanıyorum
1448 kilo ile rakipleri arasında obez olarak yer alan otomobildir. hiç şansı yok böyle bir kilo ile. ameliyat ile midesini mi aldırıyor ağır bir diyete mi giriyor artık ne yapması gerekiyorsa yapmalı. Bu güzel dış görünüş harcanmamalı.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri