• / 2
Sakarya sokaklarında gece karanlığında, farı olmayan ve trafiğe çıkması yasak bir motosiklet ile Kenan Sofuoğlu'nun ön freni sıkarak drift yapmasının videosudur. Amacı tam olarak anlaşılamaması ile birlikte, muhtemelen yanındaki arkadaşlarına şov yaptığı sanılmaktadır. Çorap giymeyip egzoz kızartması yapması cesaretinin bir göstergesi olarak göze çarpmaktadır, RedBull kask ise farklı bir kafa yapması için kullanılmaktadır.
Trafiğe çıkması yasak bir motosiklet ile, çıplak ayak makosenli, farsız, plakasız ve kask dışında korumasız şekilde yapılmış tam bir 'kıroluk nasıl icra edilir' adlı çalışma. Bu adam dünya şampiyonu sıfatıyla yarışıyor, hatırlatalım.

Video yorumlarında genel tavır 'adam ülkeye hizmetini yapıyor, çıkıp 2 lastik de yakamayacak mı'... Yaksın anasını satim hatta redbull un bence bir sonraki hedefi 'yumurta topukla dünya hız rekoru' olsun...
sen de bunu yaparsan millet ne yapsın? sizler gençlere her zaman doğru örnek olması gereken insanlarsınız. doğru mu bu şimdi? Murat Bostancı sokakta gazladığı yanladığı bir video yayınlasa tepki ne olurdu? aynı şey işte.
doğru mu şimdi bu yapılan?
kendini açık etmiş olan çok da başarılı olmayan motosikletçi.

apaçi maalesef her ortamda kendini belli eder.
Cahillik. Düğün konvoyunda "burnout" yapan şahinciden ne farkın kaldı dünya şampiyonu ?
tam bir çomarlık videosu. üstünde korumaların yok, trafiğe açık bir yerdesin ve daha da önemlisi sen bir çok gencin idolüsün. allah'ın apaçisi, rezalet!
Şaşırtmamıştır. En kısa sürede ceza almasını istediğim din sümürücü, sporcu bozuntusu.
Ben pek sevmem kendisini sonuçta kimsede sevmek zorunda değil destekleyenlere de saygı duyarım o ayrı.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir