Petrolhead adamın yaşayıp yaşayabileceği en sıkıntılı anlardan bir tanesidir. Belki de verilmiş onlarca emeğin yok olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. O anı yaşamamış adam anlayamaz.

Bunun bir de kaskosuz çarpışma sonrasındaki an vardır ki kelimeler ile tarif edilemez.

'kasko yok muska var' geyiklerinin hiç bir işe yaramadığını bu andan 3-5 saniye sonra anlarsınız zaten.
kalp krizi anı.
kaza yapıldıktan sonraki o an insanın gevşediği andır. ne kadar hasarın olduğu bu nedenle o anda pek koymaz. ertesi gün anlarsınız.
Uykusuz geçecek bir gecenin baş habercisidir.
Arabadan inip kaza yaptığın yere bakma anı işte o an yıllar yıllar gibi gelir , kafanda milyon tane senaryo vardır . Ancak olasılık 2 tanedir ya tamam ya devam .

Adımlar atarsın B sınıfı aracının ön kaputuna yaklaşana kadar ömrün biter oysa ki o yol 3 adımlıktır ama bitmez . Sonra bakarsın hayaller hayatlar birbirine girmiş .

Bundan daha kötüsü kaza yaptın tutanakları doldurdun arabaya bindin ve yalnızsın işte o an kendine ölümüne söversin ya biri kameraya çekse imdb puanı 9.4 aksiyon - şiddet - korku filmi çıkar .
Petrolhead miyim henüz bilmiyorum ama benim için 'deli gibi paniklediğim' andır. Küfürler falan ederim, sonrasında kendimden utanırım.
Diger aracin hasarina bakilir ve tahmin yurutulur.Araca baktiginizda ya sevinirsiniz ya aglarsiniz.
acun'un açtırdığı kutudan bile daha heyecanlı olan durumdur.
kırmızı ışıkta bana arkadan vuran aracı 3-4 kilometre peşleyip durdurduktan sonra aracımda tek çizik bile olmaması ve adamın ön tamponunun dağılmış olması gibi enteresanı da vardır.
nutkunuzun tutulacağı durum. yaşayacağınız çöküntü, varlık durumunuza göre ters orantılıdır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri