İzleyince insanın: 'lan ne kadar basit ölmek' dediği videolardır.
genelinin sebebi dikkatsizlik, bir anlık dikkat dağınıklığının bedeli çok büyük olabiliyor.
1.28'deki arkadaşa saygı duyduğum başlıktır.
Türkiye'de bunlardan çok daha saçma ve komiklerini görmeniz mümkün. Araba içi kameralar yaygınlaştıkça ülkemizde de abuk sabuk kazalar görebileceğiz.
Trafikte ne kadar mal insanın olduğunu gösterir, çok dikkatli olmak ve herkese deliymiş gibi davranmak gerekli. Yoksa gerçekten bu kazalardan birini yaşamamak işten bile değil.
vakti zamanında staj yaptığım bir televizyon kanalındaki müdürümün söylediğine göre ana haber bültenlerinin en çok izlenen bölümlerinden biridir.

mobese'ye yansıyan kaza görüntüleri pek çok haberden daha çok izleniyormuş. sanırım akıllı tv mantığıyla insanlar komik ve ilginç buldukları için izliyorlar.
tekrar tekrar izlenip ders alınması gereken kazalardır, videolardır.

aslında vatandaşımız "ulaaa bak bak bak bak nasıl çarpacak şimdi, küüüüüt!" nidalarıyla izlemek yerine azıcık ders almaya çalışsa birbirinin kopyası pek çok kazanın arkası kesilir, ölümler azalır.

sen burada kırmızı ışıkta geçip de kaza yapan bir aracı izledikten sonra, sırf aynasına bakmadığı için arkadan gelen motosikletliyi görmeyerek dönmeye çalışıp da motorcuyu altına alan bir aracı gördükten sonra, sinyal vermeden sağa sola dönmeye çalışan araçların karıştıkları kazaları gördükten sonra trafikte daha dikkatli olsan hiçbir sorun olmayacak.

trafikte istediğin kadar düzgün araç kullan, bazen başkalarının hatasının bedelini de sen ödersin, dolayısıyla çoğu zaman karşı tarafın da yerine düşünerek hata yapma olasılığını hesaba katarak araç kullanmak gerekir. bu tarz videolarda işte nasıl hatalar yapıldığını görerek kendini önceden hazırlamaya çalışmalısın. ama sen yine de devam et böyle:
"ulaaa bak bak bak bak nasıl çarpacak şimdi, küüüüüt!"
bunlar da ilginizi çekebilir