1986 isimli bir albüm ve testarossa autodrive isimli bir şarkı yapan fransız müzisyen. kendisi bir ed bangerdır. 80 lerin synthlerini kullanır. wayfarer, testarossa autodrive, rampage, grand canyon dinlenmelidir.
Ferrarisini satan dj'dir
Kaynak: ekşi sözlük
Geceleri slow gezinti yaparken nightcall dinlenmesi tavsiye olunur. Retro candır.
indigo performansından önce kuliste absolut bardağına handjob yapan enteresan bir elektronik müzik adamı. (aynen müzik adamı, kötüleme amaçlı değil. ben elektronik müzik yapanlara müzisyen gözüyle bakamıyorum)

www.youtube.com/watch?v=H4azQAnptYU
ilk parça bahsi geçen testarossa autodrive parçasıdır.
2011 yılında gösterime giren Drive filminde yer alan nightfall parçasıyla bugünkü popülerliğine ulaşmıştır. Gerçek ismi Vincent Pierre Claude Belorgey'dir.

Asıl ilginç olan konu 9 yaşındaki bir çocuğun (1975 doğumlu) ayakları nasıl Testarossa'nın pedallarına yetişebiliyor? Benim o yaşta boyum yaşıtlarım göre uzun olmasına rağmen koltuğun ucuna oturmak zorunda kaldığımı düşününce Testarossa'yı o şekilde sürmek (malum pek kullanıcı dostu bi araba değildir), dahası kaza yapmak bayağı acayip bi olay. (bkz: swh)

Yazarlara tavsiye: siz siz olun ilginç bir şey öğrendiğinizi düşündüğünüzde doğruluğunu araştırmadan (kaynağı sözlük bile olsa) başkalarına anlatmayın. Burası anonim bi ortam rahat, ama gider arkadaşlar arasında falan anlattığınızda güler dalga geçerler, benden söylemesi.
bunlar da ilginizi çekebilir