En sinir olduğum durumdur.Özellikle Şile yolundaki hafriyat kamyonları tarafından bolca taşa maruz kalabilirsiniz.Ayrıca her özyeğin öğrencisinin başına gelmesi muhtemel olaydır.

Geçen sene aracımın ön camı leblebi büyüklüğünde çatladı bu kamyonlar sayesinde,hemde araç daha sıfırdı,sağlam küfür etmiştim.O günden beri kamyonlardan hep uzak takılıyorum.
Genellikle arabasını kollayan tipler bunların arkasında kalınca ya arayı açarlar ya da çılgın makaslar ile önüne geçmeye çalışırlar. Cama gelen yine bir nebze kaputa gelir de kocaman iz bırakırsa asıl mevzu o zaman çıkar.
Kaputun ırzına geçen hededir. Taş izleri delik deşik eder. Malum piyasalar yüzünden boyatamazsınız da. Önden kazalı damgası yer. Sinir bozar.
Kamyonun üstüne arabayı yatırmamla sonuçlanan prosestir.
Normalde kamyonların yola çıkmadan altını falan her yerini temizlemesi gereklidir, Türkiye'de tabii ki yapılmaz.
Hepimizin kaput ve ön tamponunda izler bırakmış olaydır.
Genellikle ekonomi kasarken başınıza gelir, ben ne zaman cruise control ile salına salına yolculuk etsem bir tanesi kesin taşlamaya başlıyor. Denk getirirse beynimden vurulmuşa dönüyorum zaten, soğuk terler boşanmaya başlıyor 'lan boyayı aldı mı acaba' sorusu beynimi kemiriyor. Sonra 260 beygirin verdiği cesaret ile önüne yatırıp uzaklaşıyorum.
Kaput koruma filmini bile delip geçen gördüm. Sıfır araba sahibi için moral bozucu olaydır
Valla Türkiye'de neyin kontrolü var ki abi bunlar aşağısını kontrol etsin . Giderken bile kum dökülüyor bunlardan , taş atıyorlar . Şile de okuyanların hepsinin başına gelen olaydır . Gelin hepimizin kaputuna bakın . Şimdi uzaktan bakınca farkedilmiyor ama araç sahibi olarak benim gözüm o noktalara takılıyor . Bunlara rötuş yapılabilir mi acaba ??
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri