Kampanyaları konu alan başlıktır.

(bkz: 2015 yıl sonu araç kampanyaları)

--- spoiler ---
KIŞ LASTİĞİNİ PETLAS VE STARMAXX ALAN KAZANIYOR

PETLAS VE STARMAXX KIŞ LASTİKLERİ OTOMOBİL KAZANDIRIYOR!

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) amiral gemisi Petlas ve Starmaxx lastiklerinin kazandıran kış lastiği kampanyası başlıyor. Bu yıl Petlas veya Starmaxx kış lastiklerini tercih eden sürücüler, Mercedes – Benz GLA 200 veya Mazda MX-5 kazanma şansına sahip olacak. 1 Eylül – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet lastik alımında geçerli kampanyada, her 400 TL’lik alışveriş ile çekilişe katılma şansı elde edilecek. Otomobiller, Ocak ayında Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine teslim edilecek.
KIŞ KAPIDA ARABALAR YOLLARDA
Araç sahipleri için kış mevsimi hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. Petlas ve Starmaxx kış lastikleri, Türkiye’ye özel tasarım sırt desenleri, yüksek çekiş ve frenleme emniyeti ile güvenli sürüş keyfi sunarken, özel kampanyası ile kazandıracak. Kışın zorlu koşullarında güvenli sürüş keyfi yaşatan Petlas ve Starmaxx kış lastikleri, sürücülere Mercedes – Benz GLA 200 ve Mazda MX-5 kazanma şansı da sunuyor. Petlas ya da Starmaxx kış lastiklerini tercih eden ve birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) 4 adet lastik alan herkes Mercedes ve Mazda için çekilişe katılabilecek. Yapılacak çekilişle binek, hafif ticari ve 4X4 araçlar için Petlas kış lastiği alan şanslı 3 kişi 2016 model Mercedes Benz GLA 200, Starmaxx lastiği tercih eden şanslı 2 kişi 2016 model Mazda MX-5 Power kazanacak.
Katılımcılar, fiş veya fatura karşılığında kasalarda verilecek üstü kapalı şifreli katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına kısa mesaj göndererek veya lastiklerini Petlas’tan alanlar www.petlas.com.tr internet sitesindeki, Starmaxx’tan alanlar ise www.starmaxx.com.tr internet sitesindeki formu doldurarak çekilişe katılabilecek.
Kazanan talihliler 6 Ocak 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Sonuçlar 10 Ocak 2017 tarihinde kamuoyuna açıklanacak. Kampanya kapsamında verilecek otomobiller, Ocak ayında Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine teslim edilecek.
AKO markalarının geçen yıl düzenledikleri kampanyada binek araç çekilişi talihlileri Ankara’dan Orhan Erdem, Deniz Aydın, İstanbul’dan Hüseyin Özcan, Tellioğlu Mühendislik, Eskişehir’den Halil Ayaz, Sivas’tan Asgürmum Basın Yayın Şirketi ve Kayseri’den Fatih Uzun olmuştu.
Aynı kampanyada ticari araç çekilişi talihlileri ise Ankara’dan Akdoğanlar Rotbalans ve Jant, İstanbul’dan Sultan Otomotiv, Adana’dan Tutarlar Lastik, Sivas’tan Gürün Otomotiv ve Tokat’tan Çelikpar Akü şirketleri olmuştu.
--- spoiler ---
Hyundai'nin servis araçları hakkında yaptığı bir kampanya.

Hyundai H350’ye Çok Özel Eylül Kampanyası!


--- spoiler ---
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan ve bu yıl kuruluşunun 50. yılını kutlayan Karsan, Bursa’daki fabrikalarında ürettiği 16 kişilik yolcu kapasitesine sahip Hyundai H350 model hafif ticari araç ürün yelpazesiyle okul servisi alanında da güvenli ve konforlu çözümler sunmaya devam ediyor. Hyundai H350 modeli, Karsan tarafından sunulan 60 bin TL’ye kadar % 0.99 faizli ve 20 aya varan vadeli finans çözümleriyle de ön plana çıkıyor. Arkadan itişli ve 6 ileri manuel şanzımanlı Hyundai H350 ailesi, 150 HP ve 170 HP’lik iki farklı motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor.

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan ve Bursa’da yer alan 2 ayrı fabrikasında hem iç pazar hem de ihracata yönelik, çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, 2015 yılından bu yana ülkemizde üretimini gerçekleştirdiği Hyundai H350 model ailesiyle okul servisi alanında da iddialı oyuncular arasına kısa sürede adını yazdırmayı başardı. Okul servisi pazarının en yenisi unvanına sahip Hyundai H350 okul servisleri, özellikle çocukların güvenli ve konforlu ulaşımı için geliştirildi. Tüm dünyada üst sıralara yerleşen teknolojisi ve tasarımı ile yüksek dayanımlı malzemeler kullanılarak Karsan güvencesi ile üretilen Hyundai H350’ler, kullanıcılarına ekonomik fayda, üstün performans ve manevra kabiliyeti yanında, sessiz ve konforlu seyahat imkanı veriyor.
--- spoiler ---
lassa ve bridgestone lastik firmalarının oluşturduğu şöyle bir kampanya var;


--- spoiler ---
Bridgestone ve Lassa’dan 4 lastik alan 7 şanslı kişi dünyanın en büyük derbisi Barcelona FC-Real Madrid maçını Camp Nou’da izleme fırsatı yakalıyor.

Brisa, Lassa ve Bridgestone markalı 4 lastik alan 7 kişiye Aralık’ın ilk haftasında Camp Nou’da oynanacak “El Clasico” maçını yerinde izleme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında; Lassa ve Bridgestone markalarının yetkili satış noktalarından ve www.lastik.com.tr üzerinden otomobil, SUV veya hafif ticari grubu, Lassa ve Bridgestone markalı lastiklerden tek seferde 4 adet alanlara şifreli birer kart verilecek. Kampanyaya katılabilmek için 5 Ekim 2016 tarihine kadar kartlarda yer alan şifrenin istenen diğer bilgilerle birlikte tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına kısa mesaj ile gönderilmesi veya Lassa’nın resmi internet sayfası www.lassa.com.tr’de yayınlanan formun doldurulması gerekiyor.

Kampanyayı kazananlar, 2 gece 3 gün Barcelona’da konaklama, gidiş-dönüş uçak bileti, maç bileti ve havaalanı-otel-havaalanı transferlerini kapsayan birer paketin sahibi olacak.
--- spoiler ---
bunlar da ilginizi çekebilir