• / 2
kontak çevrildikten sonra ibrenin sona kadar gidip geri gelmesiyle, sürücüye selam vermesidir. Çoğu araçta kilitli olsa da serviste açtırılabilir.
Bir çok arabada gizli özellik olarak gelen, daha sonradan ara bağlantı kabloları ile açılabilen selamlama. İlk marştan önce adamı motive eder, önemli detaydır.
aracına top speed yaptıramayan çakalların bunun fotoğrafını çekerek ortalığa top speed yapmış gibi yaymasına olanak tanıyan selamlama biçimi. tabii ki yer miyiz? yemeyiz.

zaten o sıra tüm ışıklar yanıyor oluyor falan bi de utanmadan bu görüntüyü koyanlar oluyor......
Aslında bu selamlamadan çok benim bildiğim check etme bütün ışıkları yakar , kadran sonuna kadar gider gelir ama işte Vag grubu gidip bunu gizli özellik yapıyor aman ne olay ne olay dediğim durumdur .

Benim araçta açık geldi aleyküm selam der devam ederim .
VW grubu çoğu araç ile açık gelmez. "gizli özellik" diyerek (ufff ama ne özellik) millete 15 dolarlık cin malı klon vag.com kablosu ve bir yazılım sayesinde 2 dk da aktif ederler. Ne verirsen verciler bunu bu şekilde yapar. Serviste bu şekil 1000 dolarlık orijinal kablo ile yapar ama sen görmezsin. He gerekli mi? Bence değil. Umrumda mı? Bence değil. Birşey ifade etmiyor.
Kullanacak adami agresif kullanmaya iten görsel açidan güzel sistemdir
Silinsin...
türkiye'mizde gizli özellik olarak sunulan ve açtırmak için para harcattıran özelliktir. muhteşem ülkemiz.
yavaş çekimi şuradan izlenebilen selamdır.
elektronik gösterge tablosundaki tüm göstergelerin çalışır durumda olduğunu teyit etmek için, anahtar mar pozisyonuna çevrilince devreye giren bir özelliktir. anahtardan göstergenin devre kartına gönderilen bu komutun işleyişi yaklaşık bir saniye kadar sürer.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir