Tüm Dünyada bu olayın capsi paylaşılıyor ve işin komik kısmı da buna sebep olanların da erkeklerin olduğu durum aynı zamanda . Neden diye soran olursa eğer

Erkek çocuk barbie bebekle oynarsa bu Dünyanın neredeyse her yerinde garip karşılanıyor . Keza bir kız çocuk da arabayla oynarsa bu sefer de erkek Fatma olacak başımıza deniliyor . Tabi her anne baba böyle değil . Biz 3-4 yaşında baba kucağında direksiyon sallarken , bir kız en erken 16-17 yaşında tanışıyor Ehliyeti de geç alıyor çoğu . 22 Yaşında direksiyona oturan biri ile 3-4 yaşında direksiyon tutan 15 yaşında araba kullanabilen biri aynı olur mu ?

Sadece Araba için değil 20 yaşında bisiklete binmeyi öğrenen kişi 6 yaşında çocuk kadar kullanamaz . Tamamen el ayak göz alışmasıdır bu .

Fps oyunlarına benzetirim ben bu işi 1 kere araba kullanmayı öğrenmiş kişi bir daha unutmaz Playstation da Dualshock ile oyun oynamak da böyledir alışmak zordur ama alışınca da her türlü oyunu oynarsın .

İkincisi de Sürücü kurslarıdır . Yine dediğim gibi 18 yaşında ilk defa trafiğe çıkmış birini ısrarla sol şeritte götürüyorsun ya önce bir parkurda ona öğret . Arabayı stop eden birini ısrarla sol şeritte götürmek nedir ? Sonra kadınlar niye hep solda diye soruyoruz . Kadın şerit değiştiremiyor en solda gideyim ne kamyon arkasında kalırım ne biri sağımdan solumdan geçer korkusu yaşamamak için kendini oraya atıyor .

Israrla söylüyorum Kadınlar kötü kullanıyorsa sebebi erkektir !!!
tümünü gör
ilgili galeri