trafiğin katili, en abuk şeylerin başına geldiği kesimdir.
bu arkadaşlar telefonlarından vazgeçemezler, dikkatleri hep dağınıktır. genelde arkadan gider birine çarparlar. olabildiğince uzak durulması gerekenler listesinde en başa oynarlar.
Bazi erkeklerden daha iyi araba kullanan kadinlari tebrik etmek lazim
@2 son kısımdan dolayı seni tebrik ediyorum. Açıkça söylemek gerekirse birilerine arkadan vurmak veya park edememek kadınların belki de en çok kadınların sebebiyet verdiği durumlar ama en azından yanlarken, makas atarken ve hız yaparken insanların canına kast edip tehlikeye atmıyorlar.
düz vites kullanıp yokuşta kaçırmayan,koltuğu direksiyona yapıştırmayan ,aynanın makyaj dışında da kullanılması gerektiğini bilenler daha da saygı duyulasıdır.
Yaşadığım bir olaydan sonra haklarında konuşmamaya karar verdiğim ablalarımız.
Bir keresinde bir kadın sürücü ile bildiğin rolling yaptım. Işıklardan kalktık beraber 140 km/s gibi bir hıza çıktık ve neredeyse kafa kafaya idik. Ablanın arabasının burnu benim dikiz aynam ile yanyana idi. Teknik verileri vs. karşılaştırınca normal bir durum ama işin enteresan kısmı ablanın hiç vites kaçırmamış olması ve bütün bunları yaparken gayet kendinden emin oluşu. Buradan o ablaya saygılarımı iletiyorum.
düz vites kullanmaya bayıldığım için kendimi iyi hissettiğim başlık olmuştur.
Aslında çok daha dikkatli sürücülerdir ancak malesef genlerinde araba sürmek pek yoktur. Ciddi olarak bir araştırma sonucu erkeklerin mekansal algılarının daha iyi olduğu ve kendilerini veya içinde bulundukları cismi 3 boyutlu olarak konumlandırmada çok daha başarılı oldukları gözlemlenmiş. Yani bu neden daha iyi park ettiğimizi falan açıklıyor. Son bir bilgi, östrojen (dişilik hormonu) ne kadar fazlaysa mekansal algıda o kadar kötü olunuyormuş, bu hormonun en fazla olduğu (dışarıda yükleme ile) transseksüeller en kötü sürücülermiş.
Daha bu sabah önümde acayip manevralar yaparak kendi önündeki araca arkadan dokunduran sürücü tipidir. Benden uzak olmaları tercih sebebimdir.
farklı olarak yaklaşılmaması gereken sürücüler. her iki cinsinde kötü ve iyi kullananları mevcut. illa ayrıştırma yapacaksak, küçüklükten yana arabalara yatkınlığı olan erkek bireylerin bile kötü kullananları varsa kadınlara biraz daha müsamaha tanınabilir.

kadınların temizliğe düşkün olduğunu varsayarak, aracının da temiz olmasını beklemek gibi birşeydir.

(bkz: bayandan temiz araba ilanları)
(bkz: yok öyle bir şey)
yapılan bir araştırmaya göre, eşlerinin araçlarını kullanmasına izin verenlerinin %60'ı bulduğu sürücülerdir.
buna karşılık erkeklerin %13'ü eşlerine araçlarını kullandırıyormuş.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri