1993-98 yılları arasında üretilen zj kod adlı kasasıyla gönüllerde taht kurmuş eskilerin meşhur, şimdilerde adını duyduğumuzda sadece nostalji etkisi yapan yakışıklı ve ciğerli arazi aracı. 2000'lerde her yerde görmek mümkündü.

5,9 litrelik motoruyla adeta bir yakıt canavarı olan gc'nin artık pek ismini duymak mümkün değil. hemen hemen her marka suv çıkardığından ve ekonomik yönden birçok opsiyon sunduğundan eski haşmetli zamanlarını özlemektedir.
oldukça hesaplı ikinci el fiyatlara sahip jeep. ancak yakıt masrafı can yakabilir.
Eski kasalarının sesine hayran olduğum gerçek suv. Hayvan gibi görünümleri, 5 küsür litre motorları, adam gibi çalışan 4 çekerleri ile gerçek erkek otomobilidir. Ortalama yakı tüketimi olarak 1 liradan fazla yakıt tüketiyorlar diye biliyorum.
İyi arkadaşlarımdan biri yakın zamanda wj kasa 4.7lt v8 modelini satın aldı ve hemen flowmaster egzoz taktırdı. Araçla gezmek gerçekten çok keyifli, sesi harika ancak tabiki gitmiyor. Yavaş yavaş, homurdana homurdana geziceksin bununla bide dağ taş toprak tabi.
bu aralar 2014 ve 2015 modelleri dünya gündemine oturan araba. sebep ise sorunlu otomatik vitesi nedeniyle star trek serisiyle meşhur olan anton yelchin isimli hollywood yıldızını ezip öldürmesi. çok değil kısa bir süre önce bu modeller elektronik şanzımanı ile yaşanılan sorunlar nedeniyle geri çağırılmıştı. geniş deri kolu, vitesin nereye geçtiği belli olmaması, n modunda arabanın kaymaya başlaması, park moduna alsan da hareket ediyor olması... birçok sorunu bünyesinde barındırıyordu. büyük bir sorundu, yüzlerce kişi bundan dolayı yaralanmıştı ancak medyada bu kadar yer bulamamıştı. şimdi genç hollywood yıldızının ölümüyle sonuçlanan bir kaza olunca balon patladı.

adam güvenli konuma getirdikten sonra aracından inip otoparkının kapılarını kapatmak istiyor. ancak kayan araç elemanı kapı ile arasına sıkıştırıyor. fiat chrysler automobile'ın bu sefer başı fena dertte.
fca'nın başını fena ağrıtacak araba. film yıldızının ölmesiyle başlayan dalgalanma tüm araç sahiplerine sıçramış durumda. aracların geri çağırılması konusundaki özensizlik tazminat olarak geri dönebilir. yoğun şekilde bu model araçlarınızı sorunlar düzeltilene kadar kullanmayın uyarıları yapılıyor.
makyajlı yeni hali 'srt'nin gün yüzüne çıktığı modeldir. kamuflajsız görüntülerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:
görsel - 1
görsel - 2
görsel - 3
görsel - 4
görsel - 5

bana kalırsa sade ve güzel olmuş.
Her ne kadar Türkiye yollarında eskisi gibi sık göremesekte 2015 yılını dünya çapında 277,236 adetlik satış rakamı ile kapatmış. Bir suv için baya iyi satıyor gibi geldi. Önümüzdeki yıl hellcat motorlu 707 hp bir versiyonunun üretileceği gibi duyumlarda internette dolaşıyor ayrıca. Eğer gerçekleşirse bu olay fantastik bir iş çıkacak ortaya net.
5.9 Motoru gerçekten bir aslan edasıyla kükrüyor, bej renk deri kare desenli koltukları var. Kronik olarak yazın sıcakta radyatörünün 5.9 gibi heybetli motoru soğutmakta zorlanıp sık sık hararet yaptığını duydum. Sahip olunup bütün maaşınızı benzin istasyonuna bırakacağınız güzel bir makina.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri