Benim gözümde ayrı bir modifiye akımıdır.
Anlamı "Japanese Domestice Market"tir ve sadece " Japon" araçlarına "Japon Modifiye Parçaları" kullanarak yapılır. Özellikle japon kelimesini vurgulamamın sebebi puntoların, sciroccoların önüne jdm etiketleri yapıştıran apaçilerdir. Japon üretimi parçalar dışında parça kullanmak bu akımın doğasına aykırıdır hatta bu akıma saygısızlık bile sayılır bence. Ayrıca en sevdiğim modifiye akımıdır kendisi.
Aracımda japon üretimi dışında parça kullanmam, japon üretimi olmayan araç kullanmaktan zevk alma hatta aracı aldığımda üzerinde japon üretimi haricinde parça varsa onları jdm parçalar ile değiştiririm.
Japon üretimi olmayan hiçbir arçtan zevk alamam, almam.Aracın marka modeli ne olursa olsun.
Hatta ve hatta herhangi birşey alırken her zaman önceliğim "Yerli Üretim", alacağım şeyin yerli üretimi yoksada önceliğim japon üretimidir. Kesinlikle yoksa almam. Bazen bu yüzden alacağınız modifye parçalarını japonyadan getirttirmek zorunda kalırsınız, hatta alacağınız parça size 2 katına mal olabilir.
Bana sorarsanız kesinlikle buna değer. Bana apaçi damgası vurabilirsiniz bu yüzden hatta bir coili 1 günde almak varken neden 2-3 hafta bekleyesinki falanda diyebilirsiniz ama benide bunlar mutlu ediyor.
tümünü gör
ilgili galeri