Nfs Underground'da yapıldığında nitroyu dolduran, her kaçış sahnesinin vazgeçilmezi ve yapması müthiş keyifli olan (helede yumuş yumuş süspansiyonlarınız varsa) bir dönüş biçimidir. Kısaca geri giden bir arabanın hızlı bir bilek hareketiyle 180' dönmesidir. Bunun için biraz hız kazanmanız ve direksiyonu çevirdikten sonra debriyaja çökmeniz yeterlidir, herhangi bir sürüş tekniği veya beceri gerektirmez ama hunharca eğlendirir. Eskiden Punto varken acımasızca yaptığım ama Egea ile yapmaya pek ilişmediğim bir dönüş biçimi ayrıca. (yeni arabaya kıyamama)
Arabanız otomatikse debriyaja basmak yerine boşa alın diyor Amerikalılar, söylüyorum ama şanzıman ele gelirse beni taşlamayın 'swh'
Bir kaç pratikten sonra kolayca yapılabilen dönüş. Özellikle ergenliğe yakın yaşlarda etrafınızca oldukça sağlam respect point toplayabilirsiniz kendisi ile.
J Turn

Videonun son 20 saniyelik kısmında Volvo'lu arkadaşımızın J turn denemesi olmuş.
Türk Polisi J Turn

Abim Çok güzel anlatmış dediğim videodur bu işin tadı burada .
Otomatik vitesli bir otomobil ile denenmesi sıkıntı yaratacak olan harekettir.
terry grant'in 370cm'lik uzunluğa sahip renault twingo'suyla 378cm'lik genişliğe sahip aralıkta yaparak dünya rekoru kırdığı 180 derecelik dönüş stili.

rekor videomuz
ergenliğini bitirmiş olan her gencin hayali olan hareket. eski dönemlerde hemen hemen her filmde bir şekilde kendine yer bulurdu ama her şey gibi onun da modası geçti.
Bu hareketi yapan aracın içinde olmanın, dışarıdan izlemekten daha çok keyif verdiği dönüş çeşididir.

Ayrıca ilgili videoda volvolu arkadaşın bmw den fazla açı vermesi ilginç olmuş. Acaba o arkadaşın eline rwd bir araç geçse neler olur diye düşündürtmüştür
başlıktaki videoda arkadaki üçlünün, amirlerine "vay anasını" diye hayran hayran baktıkları harekettir. muhteşem ya.
bir arkadaşımın yaparken aracın arkasını kaldırıma toslayıp perte çıkarttığı hareket.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri