İzmir'de bu hafta gerçekleşecek olan fuardır. Bu sene diğerlerinden daha büyük ve daha gelişmiş olması beklenen fuar, o açıdan beni de biraz heyecanlandırdı açıkcası.

Basın metni ise şöyle
2016’da Tüyap bünyesinde ilk kez otomobil tutkunları ile buluşacak olan İzmir Otoshow Fuarı, Türk otomotiv sektörünün gelişiminde önemli bir rol oynuyor. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, 2016 yılında TÜYAP ve İZFAŞ işbirliği ile sadece İzmir ve yakın bölgenin değil Türkiye’nin en önemli otomotiv fuarlarından biri konumunda olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası ve Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin desteği ile düzenlenmekte olan İzmir Otoshow, iki yılda bir düzenleniyor.

Günümüzdeki teknolojik gelişmeler sayesinde, otomotiv sektörünün gücü giderek artıyor. Ürünlerdeki teknik ve estetik gelişmeler, insanlarda daha iyi yaşama arzusu oluşmasını sağlıyor. Otomobil tutkunları, fuarlarda teknolojinin son gelişmelerini ve yeni satışa çıkacak otomobil modellerini inceleme şansı elde ediyorlar; ayrıca, geleceğin otomobil teknolojileri ve tasarım anlayışları hakkında fikir sahibi oluyorlar.

İzmir Otoshow 18-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Gaziemir Fuar İzmir’de gerçekleşecek. Otomobil markaları en dikkat çekici standları, organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar.
---------

Ben de fuar boyunca işlerimin elverdiği ölçüde bir kaç kez fuarda bulunacağım. Sözlükten orda olacak arkadaşlar var ise mini buluşma yapabiliriz, tanışma fırsatı da olur iletişime geçmek isteyenler mesaj ile ulaşabilirler.
tümünü gör
ilgili galeri