Doğuş'un 'bakımlarını sadece bende yaptırdıysan arabanda çıkan herhangi bir arızada parça maliyeti benim olur sen sadece işçiliği ödersin' dediği ve kullanıcının kendini güvende hissetmesini sağlayan zımbırtı.
Doğuş'un sürekli servise gelen müşterilerini koruyup kolladığının göstergesidir.
Benim arabamı alıyorsan benim servisime geleceksin diyor.
Servisime gel niyetini çözeyim sonra kıyak yaparım sistemi. Bence çok mantıklı ve güven yaratan bir sistem. Düşünsenize garantiniz bitmiş ve sadece işçilik ödeyecek olmanın rahatlığı var ona göre haldır huldur kullanıyorsunuz aracınızı. Doğuşun yaptığı belkide en en doğru şey bu olsa gerek.
Bazı servislerde yine de sorun çıkarılabilen olay.
Sırf bu yüzden eğer böyle bir şey yapacaksanız Maslak Doğuş'a gidin, başınız ağrımaz.
Ozellikle DSG Kullanicilarin garantisi bitmis araclarinin kavramasini degistirirken kullandigi garanti.2009 model arabanin kavramasini bile ucretsiz degisiyorlar
iyi niyetli bir servise denk gelirseniz işlerinizin hemen çözüldüğü ama sizinle uğraşmak istemeyen bir servise denk gelirseniz hiç bir işe yaramayan garantidir. sırf bu yüzden doğuş oto maslak tercih sebebidir.
İyi niyet adı altında bazen 'geçirmasyon' uygulanan yöntem.
İyi niyet garantisi altında bir şey yapılır ama o sırada bakım-balata gibi şeyler de aradan çıkartılır.
Para ödemeden çıkartmazlar adamı dedem.
Her zamanki gibi kalsik doğuş fiyaskosudur kendisi. İyi niyet adı altında vatandaştan 3-5 kuruş daha fazla koparmaya çalışan firmadır maalesef.
bunlar da ilginizi çekebilir