Telefondan bağlantı adresi paylaşırken düzgün paylaşım olmuyor.Örneğin bir youtube video linki paylaşacağım linki yapıştırdıktan sonra başlık yazdığım halde link gözüküyor,başlık yanında gözüküyor.El atabilirseniz iyi olur.
Mobil uygulama ve soru cevap bölümü olmalı
telefon uygulaması olmalı
Rasgele entry butonu da gelmeli . Diğer çoğu sözlüğün aksine bilgi paylaşımı daha fazla . Rasgele entry butonu belki insanların hiç bilmediği bir konuda birşeyler öğrenebilmesi adına faydalı olur.
mobilden girdiğim zaman en son sayfaya direk ulaşabilmemi sağlayan bir buton olmalı. evet sayfa numaralarından ulaşılabiliyor ama sözlüğün ileriki zamanlarında sayfa sayısı arttıkça insanların işini zorlaştırır.
Halihazırda kontrol edilemeyecek sayida entry yokken Wikipedia'daki disambiguation özelliğini getirmek sözlüğün geleceği açısından yararlı olabilir. Orneğin Need for Speed başlığına baktığım zaman hem need for speed serisi ile ilgili entryleri hemde seri ile aynı adı alan need for speed'in son oyunu ile ilgili entryleri okumuş oluyorum. Bu olmamalı. Bunun önü ise ancak şimdiden kesilebilir. Site gelecekte büyüdüğü zaman ve entrylerin sayısı arttigi zaman işin içinden çıkılamayabilir.
yazar olmak istiyorum
iyiliğiniz
Kesinlikle mobil uygulama olmalı.
Mobil uygulamasının olması çok güzel olur. Kolay gelsin ;)