bes para etmez adam nerelerde?
başlıklardaki üretim tarihleri düzeltilmeli artık. en azından 2015 ve 2016 düzeltilsin, arama kısmında büyük karışıklık yaratıyor. Dedelerimizin açtığı başlıkları okuyamaz olduk.
Şükela modu gibi bir mod gelmeli
Profil bölümünde ne yazacagımız kutucuklar da belirtilmeli
entry'nin altındaki "sil" yazısına tıklayınca entrylerim silinmiyor, "üye girişi yapın" diyor. tamamda zaten oturumum açık? kaç kere oturum kapattim/actim olmadı.. bende mi bir sıkıntı var yoksa genel bir sıkıntı mı bilmiyorum.

not: bu hata, htc sense 7 ile birlikte android 6 çalıştıran cihazda, chrome tarayıcı üzerinde, mobil site arayuzunde yaşanıyor. başka bir platformda denemedim.
Telefondan bağlantı adresi paylaşırken düzgün paylaşım olmuyor.Örneğin bir youtube video linki paylaşacağım linki yapıştırdıktan sonra başlık yazdığım halde link gözüküyor,başlık yanında gözüküyor.El atabilirseniz iyi olur.
Mobil uygulama ve soru cevap bölümü olmalı
telefon uygulaması olmalı
Rasgele entry butonu da gelmeli . Diğer çoğu sözlüğün aksine bilgi paylaşımı daha fazla . Rasgele entry butonu belki insanların hiç bilmediği bir konuda birşeyler öğrenebilmesi adına faydalı olur.
mobilden girdiğim zaman en son sayfaya direk ulaşabilmemi sağlayan bir buton olmalı. evet sayfa numaralarından ulaşılabiliyor ama sözlüğün ileriki zamanlarında sayfa sayısı arttıkça insanların işini zorlaştırır.