istanbul valiliği'nin yaptığı açıklamayla 10 ağustos'a kadar aşağıdaki listenin de dahil olduğu yollardır.

--- spoiler ---
edirne kapıkule-mahmutbey (o3) arasında yer alan otoyollar ve bağlantı yolları üzerinde bulunan köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi yapım işi karayolları 1.bölge müdürlüğü'nün denetimi altında devam etmektedir.

söz konusu işin bünyesinde mahmutbey batı kavşağı (k19) (k.k.no. o3/22) (km: 238+003) ile çobançeşme kavşağı (k195) (k.k.no. o3/22-6) (km:9+789) arasında yer alan köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları yapılacaktır.

çalışmalar sırasında o3 bağlantı yolunun (basın ekspres yolu) kuzey taşıma yönü (çobançeşme kavşağı - mahmutbey gişeler yönü) ile güney taşıma yönü (mahmutbey gişeler - çobançeşme kavşağı yönü) arasındaki köprü, viyadük ve üstgeçitlerde yaya korkuluğu yenileme çalışmaları yapılacaktır.

çalışılan kesimlerde emniyet şeridi ile gerektiğinde sağ şeritler trafiğe kapatılacaktır. çalışmalara 10.06.2016 cuma günü başlanacak olup 10.08.2016 çarşamba günü tamamlanacaktır. çalışmalar haftanın her günü trafik yoğunluğunun az olduğu saatlerde yapılacaktır.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri