Egzoz işinde sadece Türkiye'de değil tüm dünya'da bir marka olan adamdır.
kendisinden randevu almanız gerek gidebilmek için, minimum 2 ay sonraya verebiliyor uyarayım.
çok iyi esnaftır, dükkanından kimseyi mutsuz göndermez.
Egzoz işinde dünya çapında olan, marka egzozların ürünlerinden daha iyi iş çıkarabilen, bolca nazlı ama iş bittiğinde nazına değermiş dedirten, düzgün kişilikli bir esnaftır. İşçiliği o kadar iyidir ki İskenderde krom borudan sana bir beyin kıvırtalım diye bir söylem vardır modifiye camiasında. Randevu almak zulümdür bilin baştan. Kısacası adamın hası.
Tr çapında meşhur olmuş bi egzozcu abimiz.Seslere bakılırsa iyi iş çıkarıyor..Millet gtrları,porşları,corvetleri emanet ediyosa bi bildiği vardır.Fiyatlarının da düşündüğünüz kadar tuzlu olmadığını söylüyolar...
Fiyat konusuna değinmemişim. İskender usta fiyat performans olarak tüm markalardan falan öndedir. Sebebide şu, siz daha kötü performans verecek bir marka egzoza daha fazla para ödersiniz. Fiyat olarak diğer custom egzosculardan daha pahalı değildir zaten. Süper iş normal fiyat denebilir. Ucuza kaçmak isteyenler için pratik çözümler üretecek vakti olmadığı için insanların aklında pahalı gibi kalmış olabilir.
Duydugum kadariyla egzosda bir numara adam. En yakin zamanda ugrayacagim biri
Amerika dan mustang in gemi ile gelip kendisine egzoz yaptırdığı rivayeti dönen ustadır. İnsanlar ne arabalar teslim ediyor kendisine.
İşçiliği ile ilgili yorum yapmak haddim değil kendini fazlasıyla kanıtlamış, fiyat konusunda; genelde pahalı olduğu algısı var ama Maslak Sanayi'de bilinen başka bir kişiden aldığımız fiyatın 50 lira daha azını söylemiş ödeme sırasında da son 50 lirayı daha çıkarmadan bu yeterli demişti sonuç olarak toplam 100 lira az tutmuştu.
adamın hasıdır. içkisinden, keyfinden asla taviz vermez ama işini de on numara yapar. severiz.
İnternetteki Modifiyeli araç tanıtımında Genellikle Egzoz kısmına gelindiğinde
+Egzozlar?
-Egzoz İskender ustanın emeği.
Diyalogu ile karşılaşıyorsunuz. Demekki Ün yapmış usta dedirtiyor izleyiciye
Ford rally takımının araçlarına egzoz yaptırdığı usta.

Nakış diker gibi kaynak yapmaktadır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri