Önce at sineği gibi ön camınıza yapışır, daha sonra siz onun camınızı silmemesi için dil dökmeye başlarken o ter temiz camınızı elindeki 500 araç silinmiş kirli bez ile silmeye başlamıştır bile. Kadınlar genel de korktukları için para verir ve bunların soyları asla tükenmez. Şehir merkezine yakın yerlerde ve ışıklarda karşınıza çıkması mümkündür. Kendinizi ve camınızı sakının!
Hiç sevmem bu tipleri.
Son zamanlarda sayıları aşırı artmış durumda. Ekmek parası diye düşünenleriniz olabilir ama bunlarınki gasptan farksız. Elinde ne olduğu belli olmayan bulamaç gibi bir suyla camın ırzına geçerek temizlerler. Lan ben arabama bir kere benzinlikte bile su koymuş adam değilim sen zorla gelip benim gözüm gibi baktığım arabaya yapışıp içine ediyorsun ve para istiyorsun.

En son Cevahir Avm'nin orada ışıklarda yapıştılar ve arabam 3 günlüktü biri başladı arabayı öpmeye biri camlara birşeyler sıkıyor en son biri kaputa oturmaya kalktı bende üstüne sürdüm, yani para vermeme bile fırsat tanımadılar. Asalak ordusu işte, kafaları dünya olmuş zaten çoğunun.
Far yıkamayı kullanmayı bu yüzden çalıştırıyorum desem yeridir!
Elindeki odun parçasıyla arabayı çizebilecek kadar cesaretlenip level atlamışlardır. Bakalım daha neler görecez.
Sayılarının çingene ve suriyeli olarak %50 %50 paylaştıkları 18 yaş altı nefretlik kişilerdir
Ben bezen çok sinirleniyorum bunlara inip zarar verecek kadar bazende çok üzülüyorum gözlerim doluyor... Ailesinin parası olsa dahi orada zorla çalıştırılan çocuklar.Oynaması öğrenmesi okuması gerekirken hayatını yolun kenarında ölüm tehlikesi ile geçiren çocuklar çok üzücü.. Ama birde biz otomobil tutkunlarını deli eden bir olay var ki oda yeni yıkanmış cincık gibi araçla beklerken o pis leş şeyi gelip araca sürmeleri.. Katil olur insan :) Bende şekerleme ve çikolata alıyorum bolca marketten en ucuzlardan , arabada göze koyuyorum.. Bunlar yaklaştığı zaman çikolatayı uzatıyorum camdan , silme al bunu ye diye.Aslında o şekerleri dilenen çocuklara dağıtıyorum ama bunlara da veriyorum.. Birgün yine ışıklarda durdum kendime de snickers almışım daha yemedim koltukta duruyor , çocuk geldi cama "ağabööööö" dedi ben açtım camı ona aldığım ucuz çikolatalardan birini uzattım , YOG İSTEMEM SENEKÖRSÜÜ VER demez mi :D Aga çocuk ucuz çikolatayı istemiyor , snickers yiyecekmiş beyefendi :) Dedim ya bunu al yada yaylan , ters ters aldı gitti.. Valla çok fena :)
Mecidiyeköy'de ve Bostancı'dan caddeye bağlanan alt geçitte çok sık görülen tiplerdir. Bir de Aracı yeni yıkatmışsanız Allah yardımcınız olsun.

Geçen hafta Şişli Halaskargazi Caddesi'nde Suriyeli bir çocuk yapmaya çalıştı, aracı yeni yıkatmışım. Kapıyı açıp üzerine yürüdüm, çocuk kaçtı. Sonra gelip cama sakız yapıştırdı gitti. :)

Bir sanattır İstanbul'da araç sürmek.
bunlar da ilginizi çekebilir