Resimleri az önce bende gördüm, gerçek olmamasını dilediğim kadar vahim bir durum. Eğer Volvo'nun arkası (tampon-bagaj kapağı-çamurluk) o kadar sağlamsa gerçekten, tanrı bizi art niyetli volvo'lardan korusun.
volvo'dan çok yüksek bir otomobile vurmasından dolayı kaynaklanmış durum. volvo'nun tampon kısmı tofaş'ın far kısmına denk gelmiş, hasarın en önemli sebebi bu.
yılların metal yorgunluğu, volvo xc60'ın yüksek olması, tofaş'ın far kısmından direk şaseye darbe alması vs. derken olay çok kötü bir noktaya gitmiş. ölü olmaması sevindirici.
bir kez daha "neden volvo?" sorusunun cevabı olmuş olaydır.
güvenlik ve sağlamlık olayını aşmış adamlar.
hunharca gülmeme sebebiyet vermiş başlıktır. yıllar önce bir benzeri bir arkadaşımın başına gelmişti. çocuğun arabası audi a3'tü, otoparkta dururken bir fiat tipo gelip arkadan toslamış. (kızın biri klasik olarak gazla frenin yerini karıştırmış) tipo'nun önü darmaduman olmuştu. bizim arkadaş çamurluğunu şöyle bir silip otoparktan çıkıp gitmişti. o zaman kızın yüzüne karşı gülememiştik ayıp olması diye ama şimdi burada aynısına denk gelince epey güldüm hazır karşıma kimse yokken.
dünyadaki şansımın örneği olsa gerek. gitmiş gitmiş de tam olarak neye çarpmış yahu.
Haber linki açılana kadar yorumları okuyayım dedim. En azından kafamda bişeyler canlansın diye, allah canımı alsın bu canlanmamıştı. Baba bu nedir. Şurda random gülüş ve hunharca kahkaha ifadelerine yer vermemek için kendimi zor tutuyorum. Gülünecek bir şey yok aslında ama nasıl tepki vereyim vallahi bilimedim. Araba yamulmuş ya la
Yine bir Volvo - Tofaş kazası.

Görsel 1
Görsel 2
Volvo da and mı içti naptı kalan tüm tofaşları keseceğim diye. Son tofaş bükücü!
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri