İstanbul Park Oto Pazarı anlamına gelen kısaltma.
İstanbul Park'ta kurulmuş olan bu pazar Türkiye'nin en büyük oto pazarı aynı zamanda.
İçeride çok fazla imkan var, tutar mı bilinmez.

İnternet sitesi
intercity nin ciddi yatırım ve reklam yaptığı oto pazarıdır. Kurulması bazı medya kurumlarına formula 1 pisti oto pazarı oluyor diye malzemeye de sebep olmuştur. Ciddi yatırımlar vardır.
formula 1 gibi dünya çapında organizasyonların düzenlenmesi için yapılan istanbul park'ın ikinci el oto pazarına evrilmesi hali.

türkiye'nin en büyük filo kiralama şirketi olan intercity'nin bu dev arenayı kiralamasının ardından mevcut araziyi dev bir oto pazarına evirmesi şeklidir.

şehir içindeki muadillerinin yetersizliği ve keşmekeşliğini düşünürsek, güzel bir adım böyle devamlı ve profesyonel bir pazarın kurulması ancak bu güzelim arenanın sadece oto pazarı olarak kullanılması acı verici.

oto pazarının özelliklerine gelirsek, sadece pazar günleri değil haftanın yedi günü 8-18 arası hizmet veriyormuş. ücretsiz misafir otoparkı, dev bir pazar alanı, büyük markaların ikinci el ofisleri, test alanları mevcut. sistematik bir çalışma şekline sahipler. 1 yıl garanti ve araçtan memnun kalınmadığı taktirde 10 gün içerisinde değişim şansı falan filan.
kötü bir işletmenin sonucu olarak doğmuş kronolojik çöküşün son halkalarından biridir.

dün de yazdığım gibi bu adamlar burayı amacına uygun işletemiyorlar ve adım adım kapanmaya doğru gidiyor istanbul park.
* önce uluslararası yarışlar için kullanılıyordu.
* sonra ulusal yarışlar için kullanılıyordu.
* sonra gösteri amaçlı kullanılmaya başlandı.
* halk gününde gençler gazlıyordu.
* şimdi oto pazarına dönüştü.
* ........... (burayı da siz doldurun)
kısaltması ipop olan ve sahibinden benzeri online satış platformu sunan oto pazarı.
şehir merkezine oldukça uzak ve ulaşım zorluğu olan ikinci el oto marketi. rağbet oluşturmak istiyorlarsa kesinlikle şehir merkezlerinden ring otobüs seferleri düzenlemeleri gerekiyor. yoksa bir takipçi bir kitle oluşturmaları zor.
burada hizmet veren dükkanlardan alınan tüm araçlara 1 yıl veya 20.000 km uzatılmış araç garantisi hediye edilen oto pazarıdır. ayrıca müşteri aldığı aracı 10 gün içerisinde değiştirmek isterse, 2 bin kilometreden fazla yol yapmamak ve aracı aldığı gibi getirmek şartıyla değiştirebiliyor.
dilediğiniz kadar aracınızı 31 Mart’a kadar ücretsiz olarak satışa sunabileceğiniz oto pazarıdır.
hani varsa öyl bir niyetiniz kaçırmayın, iyi fırsat.
klasik oto pazarlarının aksine sadece pazar günleri değil haftanın her günü 08:00 -18:00 saatleri arasında hizmet veren oto pazarıdır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri