Kendine otomobil tutkunu diyen herkesin izlemesi gereken japon yapımı anime.
Arabaların sesleri gerçek ile aynıdır, Type-r'dan tutun s2000'e evo'ya bütün japon arabaları vardır. Ayrıca esas oğlanın arabası efsanevi Toyota AE86'dır. Adamlar animede heel-and-toe ile vites düşürüyor daha ne olsun.

Efsane anime serisi. Yalnızca H&T değil bir çok konuda dolu dolu bilgilendirir insanı. 6 sezon ve ara bölümlerde var, çabuk bitecek diye endişelenmiyorsunuz izlerken. Türkçe altyazısı vardır (fansub) ve çeviriler cidden güzel. Şimdi bitti mi seri? Aslında evet ama ilk bölümleri ''legend'' adı altında film yapıyorlar.
Boş vakitlerimde izleyip eğlendiğim anime. Filmini de dört gözle bekliyorum.
Şu aralar baya sardım,1 haftada 4. sezon ortalarına geldim. Bitince baya eksikliğini hissedeceğim.6 sezon ve ara bölümleri Türkçe altyazılı nerede bulabilirim ? Birisi yeşillendirirse sevinirim
binlerce tavsiye alıp ismini duyduğum , henüz başlama fırsatım olamamış animedir.ae86'lı bazı örnek videolar sosyal medyada dolaşmaktadır son zamanlarda.
(bkz: Araba olsun da her şeyi izleriz) Finallerden sonra kesinlikle başlayacağım animedir . Öğrendiğim iyi oldu teşekkür ediyorum lathspell 'e ( sözlük formatına pek uymadı kusura bakmayın bu seferlik )
3. Sezonunun türkçe altyazılı olanını bulamadığım anime serisi.Çokta güzel sarmıştı... bilenler yardımcı olursa sevinirim :)
Tüm sezonları şuradan izleyebilirsiniz
Bazen hızlı ve öfkeliden bile daha fazla zevk veren bildiğiniz çizgi filmdir.
şöyle bir etkinliği yapılan çizgi dizi.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri