paylaşıp, paylaşmamakta kararsız kaldığım değişik bir otomobil videosudur. iyi veya kötü eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler.
Bu aralar vidyolar sık geliyo,inşallah hep böyle devam eder.
120 derece koltuk açısı ile Tofaşcı spec kambur oturuş, üzerine yetmezmiş gibi bir el viteste bir el direksiyonda yanlamak? Henüz o kadar ustalaşmadım. Beğenenleri şu videoya alalım lütfen.
bak bitane g35 dıtttt dııttt dıttttt bu yeni aldı bunu. birazdan çıkmamız lazım dııtt dıııttt yardırmak lazım video çekiyorum. dıııt dııııt dıııııııııt. ilk dakikanın özeti... Yine süper bi video olmuş! :(
ehliyetine el konulması gereken bir ton insan barındıran videodur. Yolda denk gelmiş olsam bizzat savcıya giderek işlem yapılmasını sağlardım.

edit: bunun dışında yazar tarafından açılan her başlıkta inatla format deliniyor veya umursanmıyor. Sözlük yönetimi açılan bütün başlıkları taşımasına rağmen hala aynı şey devam ediyor. arabalısözlük'e uçurma sisteminin gelmesi artık şart oldu.
pek beğenmediğim, biraz apaçi biraz da cahillik kokan bir video olmuş. dediklerim buğra akpınar için değil yanındaki keko için..
Aslinda gayet tatli bir video olmus, ama the makina da cita o kadar yukseldiki bu tarz atistirmalik videolardada o kaliteyi ariyor insan.
bence gayet olması gerektiği gibi olmuş. zaten the makina serisinde de bundan pek farklı şeyler olmuyor. trafikte yaptığı hareketleri genel olarak boş olduğunu bildiği yollarda yapıyorsa ne ala fakat yine de tehlikeli ve yasak. buğra'nın kendisini pistlere yöneltmesi lazım. zaten yavaş yavaş kurumsallaşıyor ve kurumsallaşması neticesinde ortaya daha kurumsal işler çıkarmaya başlayacaktır. ve o zaman da bunlar azalarak yok olacaktır. kaçınılmaz son....
en başta biraz dürüst olmakta fayda var, neredeyse hepimiz benzer apaçilikleri zamanında az ya da çok yaptık, hiç yapmadık diyenin samimiyetinden şüphe duyarım...fakat buğra çok ince ve hassas bir çizgide ilerliyor, belirli bir bilince ulaşmış petrolhead camiasının tam sevgisini kazanırken ani bir hüsran da yaşaması an meselesi...bence bu yanlara dumanlara lanlara biraz ara vermeli çünkü yetenekli ve hamurunda bu işi barındıran bir arkadaşımız, yanlış anlaşılıp bir kenara itilmesi üzücü olur..
bunlar da ilginizi çekebilir