gencecik yaşına rağmen Berkay Kurt isimli bir otomobil severin hazırladığı video serisi. İlk bölümü yayınlandı ve çok daha fazla geliştireceğini düşünüyorum ben. Adından anlaşıldığı üzere birazcık illegal görüntülere sahip olsa da trafiğin yoğun olduğu veya akışın fazla olduğu yerler kullanılmamış. Yani olayın tehlikeli bir boyutu yok aslında. İllegallik hafif dozunda bırakılmış. Nice yeni bölümlere.
Kamera açıları hiçte fena olmayan bir kısa film. Yalnız sadece kameramanla iş bitmiyor, kendisine bir senarist ve müzikten anlayan arkadaşlar gerekiyor.

Tavsiye:
1) %70'i arka tekeri eritmek olan bir video 2 dakika sürse de itici gelebilir. Araç içi ve dışı gopro çekimleri baharat olarak iyi gider. Başı araba kaçırmaktan başka birşey ifade etmeyen kurgunun malesef sürekliliği yok.
2) Bas tonları genelde araç kontağı kapalıyken kulağa hoş gelir. yani motor çalıştıktan sonra motor sesini perdeleyen melodiler otomobili arka plana atar. GTA oynarken Skillrex dinlemek belki hoşunuza gidebilir fakat, dikkat ederseniz arcade otomobil yarışı oyunlarında aksiyonun bol olduğu kısımlarda baslardan ziyade tizlerin öne çıktığı parçalar özellikle tercih edilmiştir.
biraz daha geliştirilirse ülkemizde tutacak olan çalışma. berkay'a destek olmak gerek.
Bir aracın çeşitli mekanlarda yüksek sesli dubstep eşliğinde yanladığı video.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri