İçinde araba sevgisi olmayan kişilerce anlamsız bulunur, "o kadar para verdik anca 2 kişimi gezebilicez" mantığı hakimdir.
En mantıklı araba tipidir. Siz ve en fazla 1 yolcu taşır, onu da karınız, sevgiliniz ya da en yakın arkadaşınız olarak siz belirlersiniz. Kimseyi eve falan da bırakmak zorunda bırakmaz, çünkü zaten koltuk yoktur. Ayrıca bu tip arabaların hemen hemen hepsi sportiflik için üretilmiştir, fazladan 2 kişinin kilosunu taşımak istemez. Bayılırım.
Üniversitedeyseniz mutlaka tercih etmeniz gereken arabalar. Kanka benide şuraya atsana gibi isteklerden kurtulursunuz. Ha nedir 4 kişi piyasaya çıkamazsınız, onun için gereken (bkz: şahin)
iki erkek piyasa yapılamaz çünkü düşecek(!) iki kız nereye oturacaktır mantalitesine sahip adamlar tarafından sevilmez. Hatun kişisini yanınıza alıp gezmek en güzelidir. hele kendisi de spor otomobil seviyorsa tadı apayrı olur. en sevdiğim örneği honda s2000
aileye uygun olmayandır
Araba dedigin
En güzel arabadır. Çocuk yapmadığınız müddetçe de binilmelidir. Kayınvalide dırdırı çekmezsiniz, arkadaşlarınızı evlerine bırakmazsınız, arkası boş olduğundan hem ağırlıktan tasarruf eder hem de bol bol yan gidebilirsiniz.
benim için sadece belirli zamanlarda binilebilecek arabalardır, aynı yarış motoru gibi. gündelik kullanıma uygun değildir. aile olmasa bile eş dost hiç mi yok dedirtir adama. istanbul gibi park sıkıntısının çok fazla olduğu bir yerde hızlı ve öfkeli filmindeymiş gibi beş kişi beş araba ile gidecek halimiz yok.
zengin işi. hem pahalıdırlar hem de sırf zevk işidir. araba bir yerden bir yere insan taşımaya yarar ancak bu sadece iki kişi taşıyabiliyor.
(bkz: coupe)
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri