mobile.twitter.com/tc_icisleri/status/907649405083373568

İlk bakışta hesabı parodi hesap sanmakla başlayıp, sonra o mavi tik işaretini görüp, resmi hesap olduğunu anladım. Resmi bir bakanlık hesabının böyle bir parodi hazırlaması, üstelik trafik gibi kanayan bir yaramız hakkında, halkla ilişkiler bakımından değerli. En önemlisi sinyalin delikanlılığa ters olduğunu düşünen malum kesimin sinyal kullanmasına da vesile olur umarım. Darısı emniyet kemeri kullanmanın erkekliğe, adamlığa, delikanlılığa, yiğitliğe, Türklüğe, Evlad-ı Osmanlı'ya vb. sığmadığını düşünen davar oğlanların başına. Sayın Bakanlık'tan bu nedenle bir tane de emniyet kemeri videosu bekliyoruz.

Ayrıca Iphone X'in tanıtımı sırasında olması trajikomiktir. Millet ne tanıtımı yapıyor, biz ne tanıtımı yapıyoruz diye düşündürdü ister istemez. En yakın zamanda kanun tanımazlığı ve ayılığı bir kenara bırakıp, dünyanın dikkatini üstüne çekeceğimiz güzel buluşlarla görüşmek dileğiyle.
Ülkemiz insanının kullanmamakta ısrar ettiği bu koduğumun çubuğunun kullanıcı sayısını arttırmasını ümit ettiğim tweettir. Başkentimiz Ankara’da kullanımı oldukça düşük olup, bu lanet olasıca çubuk yerine sinyalı camdan çıkan kollar “1 saniye birader” hareketi kullanan barzolar yaygın durumdadır.
bunlar da ilginizi çekebilir