• / 2
Zaman zaman uykusundan uyanan, kiminin bir daha uyutamadığı, kimininde ara sıra gözlerini açan içindeki dürtülerdir.
Bazen makas attırır, bazen egzoz yaptırtır, bazen saçma bir modifiye, bazen ise yüksek sesli müzik dinletir.
her petrolhead adamın içinde büyüyen apaçidir. buna engel olamazsın.
Mekanik el freni görünce içimden ortaya çıkan şahıs.
Bmw kullanıcısının tövbesi kavşak görene kadardır 😁
Yalnız değilim biliyordum. Ara ara bende de kayış kopuyor ama genelde gecenin bir körü boş yollarda baş gösteriyor kimse görmüyordur umarım. Hele son bir aydır arkadan çekişe geçişim dolayısıynan akşam bir viraj bir dönüş görmeyeyim. Yaşımda var utanıyorum.

Gerçekten hatırı sayılır bir müzik arşivi olan biriyim haliyle müziğe karşı ilgim var birde bu yüzden ses sistemi yaptırmışlığım var sonra ses çıkıyor dışarı diye ses yalıtımı yaptırmışlığım var derken 3 ay dayanıp sökmüşlüğüm var huzurlarınızda huzursuzluk verdiğim için özür diliyorum halkımızdan efendim.
Bütün Entrylere katıldığım ve sanırım hepimizin içinde az da çok da olsa olan bir hissiyattır . Ancak önden çeker aracım olduğu için Terbiyeli bir apaçi sanıyorlar beni oysaki aracım önden çeker diye yapamıyorum .

Apaçilikten ziyade seri İvmelenmenin verdiği hazzı , yüzde yarattığı gülümsemeyi seviyoruz sanırım . Devamlı dip gaz değil yerinde ve tadında olacak .
Bende çokça olduğunu düşündüğüm durum. Piyasaya yeni çıkan bazı şeyler hoşuma gidiyor, ben de yapsam mı diye düşürken yerde gezen tüm civiclerde olduğunu görünce sessizce içime atıyorum.
(bkz: Aptö) orda sayip sövenleri buradada gordugum baslik.
Beni 18 inç jant takıp, spor yay takıp 5-6 derece kamber yaptırma hissiyatını aklıma sokup ışın hızında geri döndüren hissiyattır
Canım sıkıldığında sarı renkli, varexli, ek kasa bir civic ile gazladığımı hayal etmeme sebep olan şey. Baya ünal turan kafasında birşey var galiba içimde, korkuyorum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir