2016 opel astra dizel otomatik test sürüşü güncesinden sonra yapmak istediğimiz test sürüşü günüdür. hyundai tucson ile biraz gezip, biraz muhabbet edip eleştirmek amaçlı bir organizasyon olacak.

Ben ve st150 her zamanki gibi işin içindeyiz, katılmak isteyen yazar arkadaşların buraya da bu isteklerini yazmalarını rica ediyoruz. (bkz: swh)

Bu sefer gelip trolleyebileceğim aktivite. Geçen sefer olmamıştı, bu sefer olabilir.
harika haberdir. hem sözlüğümüzün gün geçtikçe gelişim göstermesi sevindiricidir, hem de bu aracı çok merak ediyordum, kullananlar anlata anlata bitiremiyor zira.
ben varım. bakalım bize düşer mi.
yorumları merakla beklediğimiz test sürüşü.
Birçok test sitesinde övüle övüle bitirilemeyen bu aracı incelemek için sabırsızlanıyorum. Beklentiler yüksek, bakalım arabalı sözlük #petrolhead leri neler düşünüyorlar.
Albert Biermann'in, Hyundai'ye transferinden sonra markaya baska bakmaya basladim. Tucson da bu sebepten oturu denemeyi pek istedigim bir model. Goruntusu kadar, performansi da akiyordur umarim. Merakla bekliyoruz...
Diğer yazarların hakkına girmek istemem ama eğer uygun durum olursa tabi ki (orco iki araba birden verseler oluyor mu swh).
Biz bu sefer şeref konuğu olalım başka yazarlar da etkinliğe katılsın. Yine de zaman mekan fark etmez orada olmak isterim :)

Bu arada şaka maka tucson gözümde kaslı i20 olarak görünüyor. Gti jantları da pek karizma duruyor. Dışarıdan her gördüğümde ulan baya karizmatik araç diyorum ama hyundainin içerideki hissini merak ediyorum.
En cok merak ettigim modellerin basinda geliyor. Bakalim neler gorecegiz?
Biraz maymun iştahlığı olacak ama, uygun bir zamanda olursa ben de bulunmak isterim :)
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri