Hyundai'nin bence satılmakta olan en mantıklı otomobiliydi. İkinci elleri 30.000 tl civarlarında. Şu an satılmıyor ama alanların yakıt tüketimleri cidden çok çılgın. Yaklaşık olarak 7.5 - 8 litrelik lpg tüketimi varmış. 15 kuruş falan ediyor.

Bunun dışında araba sanıldığı gibi ucuz hissettirmiyor, yalıtımı çok iyi. Direksiyon derinlik ayarı yok, bir de dikiz aynası biraz ucuz bunun dışında bir eksik bulmak çok zor. 66 beygir güç biraz zorlanıyor o kadar.

Frenleri güzel, pedal hissi güzel, direksiyon sertliği çok tadında, koltuklar yormuyor, bol bol saklama gözü var. Çok yol yapacak olan kişiler için bence bulunmayacak nimet. Bir de 5 yıl garantili, lpg kiti de bu garantiye dahil.

Şehir içinde gezilecekse eğer 10 numara otomobildir.
Şehirler arası yol gidilmez, hatta e-5 veya tem'e dahi girilmez. Hızlanma konusunda doğal olarak çok yavaş.

Ama şehir içinde fıtı fıtı gezilecekse alınır.
Son günlerde aklımı kurcalamaya başlamış olan otomobil. Haftada 5 gün 15 kilometrelik bir yolum var, hepsi de şehir içi. Acaba alsam nasıl olur diye düşünüyorum, hafifliği güvensizlik yaratır mı vs. İlk entry'den sonra sanırım alacağım.
Benim gibiler için hiç bir anlam ifade etmeyen otomobiller. Unutmayın bir gün öleceksiniz, böyle tatsız otomobiller kullanmak için hayat çok kısa. Adam 1 litre su şişesi motoruna gitmiş lpg uygulamış, utanmadan bir de satışa koymuş.
bunu beğenen bunu da beğendi;

(bkz: honda civic 1.6 lpg)
Bu araç sanırım hyundai atosla aynı motor.Biz atosla 2013 astra 1.6 otomatik aracı kaldırmıştık makarasına ve atos belirli bir süre hep öndeydi.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri