Koskoca adamları oyuncakçı oyuncakçı gezdiren şeydir. Şekerleme gibidir bağımlılık yapar. Aldıkça alasınız gelir. Aynı zamanda öğreticidir. Küçük yaşta eski Amerikan arabalarının modellerini kolayca öğrenmenin en büyük nedenlerinden biridir.
Her ne kadar çok beğenmesem de seveni çok olan firmadır. Bana yaptıkları modeller biraz garip geliyor, belki modifiye sevmediğim içindir, bilemedim.
forza horizon 3'ün sıradaki dlc'sinin adı, 9 mayıs'ta çıkış yapacak.
son zamanlarda biriktirmeye merak saldığım ve şimdiden 15 model aldığım markadır. Güncel fiyatı 7 tldir ve enflasyona karşı yıllardır dimdik ayakta durmayı başarmıştır
İnanilmaz hizli bagimlilik yapan kucuk oyuncaklar ya da bakis aciniza gore koleksiyon urunleri. Esime alirken cocuga miras birakacagim diye yatistirip evi bunlarla doldurmaya basladm zira bazilarinin detaylari harika oluyor. Bu kadar ufak bi oyuncagin detaylarinin boyle iyi olmasi cok ilgi cekici.
İlginc olarak arabalarin yan aynalari yoktur.
yaklaşık 7 yaşından beri biriktiririm . umarım ileride çocuğuma ulaştırabilirim.
Çoğunlukla amerikan kası otomobillerin figürleri yapılır, devasa supercharger'lar, yan tarafa çizilen alevler olmazsa olmalarıdır. Fiyatına göre gerçekten kaliteli oyuncaklardır,alıp koleksiyon yapılasıdır.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri