Honda Jazz'ın birçok yönden kazanacağı karşılaşmadır.

Poloyu gidip Fiesta ile Corsa ile karşılaştırın, Jazz bambaşkadır o segmentte. Sadece Magic Seats özelliği bile otomobil için ne kadar emek harcandığını gösteriyor. Evet teknolojisi eski lakin Honda'nın benimsediği pazarlama stratejisi bu; otomobilin çıkarıcağı problemleri minimize etmek.
Polo biraz daha teknolojik oldu da ne oldu? Insanlar gerektiği özeni göstermeyince otomobil işkence etmeye başlıyor kullanıcısına.
Ayrıca evet doldurunca gayet iyi bir araba oluyor fakat kaç tane öyle Polo var sokaklarda. Ve o kadar doldurmanın arabayi iyi yaptığı gerçeği kadar da bir o kadar arabayı haddinden fazla pahalı yapıyor.

Herkes otomobilden ihtiyacına göre seçim yapsaydı sokakta daha fazla göreceğimiz bir model olurdu lakin yurdum insanı kendi ihtiyaci yerine elalem ne der kafasında otomobil aldığı için her opsiyon için gidip Doğuş'a dökülüyor.
Polo ve ötekiler kötü araba mıdır tabi ki hayır, fiyat olarak sadece çok yüksektir. Ve bunu alım gücümüzü saymadan konuşuyorum çünkü bu ülkede malesef şartlar bu halde.
tümünü gör