Honda jazz belirli bir kullanıcı kitlesi olan arabadır. Honda jazz alan bir insan arabayı değiştireceği zaman değişcek araba bulamaz ve yine Honda Jazz alır. Honda Jazz alan insan tasarruflu insandır. Kompakt boyutlarına rağmen maksimum ferahlıkta araç kullanır. Honda jazz kullanıcısı arabasına değer verir bakımlarını aksatmaz. Honda jazz kullanıcısı işi gücünde sakin bir hayatı olan parasını iyi değerlendiren bir insandır.
çok akıllı insandır. ekonomi yapmaktadır, işini görmek için sedan bir otomobile ihtiyacı olmadığını kavrayabilmiştir, bir de egosu çok yüksek değildir. penis boyu - otomobil boyu ilişkisini kurmamıştır, bu sebepten mutludur.
Büllükle otomobil baglantisi kuran insanlarin oldugunu ogretmis olan basliktir.
efendi adamdır.. apaçi kullanıcı olmaz.. sakin kullanır.. arabadan da anlayan adamdır.. kendi sınıfındaki en büyük bagaj hacimlerinden birine sahiptir ki, bu hacimle c sınıfındakilere bile yetişir..
Gördüğüm zaman aklıma hep Casio saat tamir eden Çinli amcaları getiren araçtır.
İnsanda olduğu gibi arabada da dıştan ziyade iç güzellik arayan insanlardır. Sağlamlığı ve ekonomiyi ayrıca önemserler.
Marjinaldir hocam,2 kere 2=4 Yok İç güzellikmiş yok efendiymiş falan çoğu yalan(ihtiyaç için kullananları tenzih ederim)
Bilemiyorum ya,kanser vagcılar ne kadar kanserse bu tutulmayan abartılmayacak arabaları da abartanlar çok kanser geliyor
B-MPV kullanan insandır. Ayrıca çok daha ucuza bezer özellikte mitsubishi colt varken jazz alarak çok da arabadan anlamayan, bir otomobilin sadece ikinci el piyasasına önem veren biri de olabilir.
bunlar da ilginizi çekebilir