Aslında biraz anlayıp biraz da anlayamayacağım durumdur.
genellikle bu fanboy'lar honda civic alır yay keser, amerikan park yapar, jdm plakalık takar gezerler.
altındaki arabanın sislerine bir de xenon takarsa demeyin keyfine. proses kullanıcının arabasını uçak zannetmesiyle sona erer. yolda gördüğü sineğe bile gaz basmaya da başladıysa oldu demektir.

altındaki araba 90 beygir arkadaşım, Allah aşkına gaza boş yere basıp benzin tüketimi oluşturma. milli servetimizi boşa harcama, git yolunda insan gibi.
Bunların arabaları genellikle; yayları kesik, jdm plakalıklı, amerikan park'a sahip falan olur.
İçeride peluş değişik değişik oyuncaklar da görmek mümkündür. En favorisi tazmanya canavarıdır.
Unutmadan düz boru ile çakma hks son susturucuyu da unutmamak gerek.
bu honda sahipleri eğer ki ön ve arka sisleri açmadan yolda giderlerse "cemiyetten dışlanırız" endişesi ve tedirginliği içinde gezerler.
sizi gidi apaçi kılıklılar siziii...!!
Dünya üzerinde en çok nefret edilen fanboy'lar için yapılan önermedir.
Gözleri kör mü bilemem ama bir çoğunun zevksiz olduğundan adım kadar eminim.
kamber vermekten lastiklerinin bir gün uçarak kıç üstü asfalta yapışacaklarını düşündüğüm tayfadır. Trafikte denk gelirsem uzak dururum.
1.4 is 90hp arabalarıyla gereksiz modifiye ve gereksiz gürültü yapanlar için aynı görüşteyim fakat bir ep3 Type-R için aynı görüşte değilim sessiz sessiz sağ şeritten giden Type-R mı olur? Her markanın fanboyu var işin B.kunu çıkaranı var hondacılara mahsus bir olay değil.
Edit: demek istediğim kişiye bağlı bir olay.
1.4 is gitmiyor diyip egzoz manifold hava filtresi üçgenine girerler. Sonra araba çok yakıyor diye LPG takarlar. Ardından yine gitmiyor diye chip yaparlar. LPG ile chip uyumsuzluğu baş gösterip LPG'li is'lerini kesiciye soka soka gezmeye başlayınca motoru eline alırlar. Alelade günü kurtaracak derecesinde bir motor yapıp satılık ilanı açarlar.

Hepsinin arabası en temiz, hepsinin arabası emekli yaşlı subay amcadandır. 99 model is'lerine 30 lira fiyat çekerler. "aLeMiN DeDiKoDu$u xD" tarzında başlıklara sahip ilanlarını sıkça görebilirsiniz.
1.4 is alıp bir takım modifiye işlemleri yaparak, 1.4litre hacime sahip olan araçlarla 100kmde 15-16 litre yakıt sarfiyatıyla gezip dolaşan tayfadır. Gecenin bi yarısında uykularımızın içine etmekten başka bir manaları yoktur.
önden çekiş arabaya arka spoilerı en çok bunlar takar.
Hondadan nefret ettiren fanboylardır

Sanırım 2 sene önce falan youtubeden 911 Turbo S ile alakalı videolara bakınıyorum,arkadaş geldi yanıma bakındı videoya kanka bunlar kaç hp dedi 530 dedim sustu bişe demedi.

Sonra bana kanka civic vti bunu geçer dedi hiç oralı olmadım niye biliyo musun dedi niye dedim 'çünkü civic vtec açıyo' dedi bende sessiz bir şekilde ordan uzaklaştım.

Hızlı arabası olanlar dikkat etsin civic 1.6 vti sizi geçebilir çünkü o vtec açıyo.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri