Yıllardır piste girip test yapmayı istiyorlardı ve sonunda gerçekleşti. O kadar heyecanlanmış olacaklar ki bağıra bağıra anlatmışlar. Zaten normal dizel bir Civic gibi anlatsalar pekte bir keyfi kalmazdı, ben izlerken keyif aldım. Tek gözüme batan ve muhtemelen birçok kişinin de eleştireceği And'ın fazla kesiciye girmiş olması. Grantourismo'da çizgi kasan biri olarak bilirdim And'ı, pistte fazla kasaba bağlamış 'swh'
honda türkiye'nin yazılı basın dışında kimseye ne araba verdiğini ne de destek verdiğini görmedikten sonra, üstüne yine yazılı basın dışında asla ve asla video kanallarına & dijitale bu arabayı vermemesi üzerine, aynı aracı otomobil dünyam'da da görünce şaşırdım ve mutlu oldum da azcık. maymun gözünü açtı ve dijitalin önemini anladı sanırım. sanırım. sanırım....
15 dakikada şişen arabaya "sabaha kadar dön" demeleri üzerine videoyu kapattım. sanırım 9.dakika falandı. iyi dayanmışım zaten izlemeye. hani farklı bir şeyler çıkar diye bekledim ama yok yine gereksiz övme gereksiz övme. konforlu falan diyorlar lan arabaya? biz niye sekiyorduk acaba içinde. galiba bunlara teste verirken süspansiyonları değiştirmişler. garip.
8. virajdan 130 km/s ile çıkıp efsane diyen ergenlerin incelemesi. Gençler çok yapmacık olmuş, üzgünüm.
Pistte araba test ederken kesicide 1-2 sn bekledikten sonra vites büyütülen inceleme.
Sanirim distributor alin bu arabayi leon cuprada ne varsa anlatin demis. Type R da ne konforu arkadasim kendinize gelin
Piste çıkıp tur derecesi atmayınca pek bir anlamı olmuyor. Madem iki otomobil gitmişsin bence ikisinin arasındaki farkı derece olarak söyleselerdi harika olurdu.

Bizim gazetecilerimiz ve dijital medyaylar uğraşan arkadaşlarımız piste gitme mantığını biraz yanlış anlamışlar. Yurt dışında piste gidince adamlar tur derecesi kasıyor, normal yolda kullanır gibi dolaşmıyorlar. Bu videodakileri halka açık yollarda da yapabilirsiniz, piste gerek yok ki?

Yine de arkadaşlar uğraşmışlar, emek vermişler, ellerine sağlık demek düşer bize ne diyelim...
12.22'de vites atmayı unutup boş boş devir çevirmek, 8. virajda kafadan kayıp 'kilit gerçekten mükemmel' demek, süspansiyon çok konforlu inanılmaz gibi boş cümlelerin bir arada bulunduğu inceleme. Bu tarz otomobilleri incelemeyin lütfen, marka yalamaktan daha başka işler de yapmanız umuduyla.

Bu arada kaç döndülerse artık açıklayamamışlar..
Sanırım ilk defa bir testleri bu kadar itici ve yapmacık geldi
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri