honda'nın efsaneleşmiş olan honda civic modelinin, fd6 kasasıdır. kendisinden önceki modellerden kendini ayıran en büyük özelliği; biraz daha elektronikleşmesidir.

dinazor olan 1.6 litrelik atmosferik motoru ile yakıt tüketimi canavarıdır. ortalama yakıt tüketimini 10 litrenin altında tutabilmek için kırk tane takla atmanız gerekir.

yalıtım derseniz, size 'yok ki' derim. çünkü 90 kilometre hızın üstüne çıktığınız anda rüzgar sesini geçtim, içeride fırtınalar kopar.

bana kalırsa tek avantajı hiç bir şekilde bozulamayan vtec motorudur, başka da bir numarası yoktur.
bence en güzel civic kasasıdır. dışı her ne kadar güzelse içi de o kadar kötüdür. yandaki görseller de paylaşılan acura acayip bir versiyonu, zinhar bu kasanın konsolu ile uzaktan yakından alakası yoktur.
apaçilerin çokça sevdiği, bizim gibi adamlara çok bir şey ifade etmeyen otomobil. sebepleri çok belli aslında; kötü yol tutuş, saçma sapan bir motor, üzerinde hiç çalışılmamış süspansiyon sistemi ve felaket ötesi malzeme kalitesi.
frenleri güven vermeyen, şasisi jöle gibi olan hiç bir şekilde itaat etmeyen, malzeme kalitesi olarak diplerde olan otomobil. tek iyi yanı her şekilde çalışan motorudur, başka da bir numarası yok.

bazıları çok seviyor tipinden dolayı, o konuda bir şey diyemem keza görsellik göreceli bir kavram.
VW borayı evin 2. arabası yapmak için aldığımız fakat boranın tahtını elinden alamayan araba 2 ay kadar önce boranın yerine tourneo courıer aldık fakat halen net olarak ilk sıraya yerleşebilmiş değil ,işçilik vasat süspansiyonlar vasat yalıtım vasat tek avantajı performans olarak gayet iyi ömürlük bir motor ve şanzıman
Malzeme kalitesi ile b sinifindan bile geride olan araçtır. Garip bir Dashboard tasarımı vardır.
Japonların yüz karası
Japonların üstünde birdaha çalışması gereken bir araç bence
Yeni mezun polisin seat leon ile beraber can dostudur. Safkan civic degildir bilene bekledigini vermez. Lpg olaninin yakiti biraz normallesen araba.
yakıt tüketimi çok olan ancak aynı orantıda tutulan bir araçtır
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri