çirkinlik abidesidir.
honda jazz'ın sedan versiyonu olarak çıkmıştır. çizgileri, yapısı oldukça uyumsuzdur.
çirkin ördek yavrusu diyebiliriz kendisi için. şu an için ülkemizde sıfır satışı bulunmamaktadır, iyi de olmuştur.
Tam bir takla arabası
'Bu kadar çirkinini Japon bile zor üretirdi ama başardı' dediğim araba.
Honda Jazz ne kadar güzel ve kompakt görünüyorsa bu o kadar çirkin ve saçma görünüyor.
Olmamış kimse kusura bakmasın, sahibi olan yazar kardeşim var ise de satsın bir an önce. hayat kısa ucuz da olsa güzel arabalara binmek gerek.
Tuvalette ekmek yemiş arabadır.
Böyle bir çirkinlik yoktur. Her parçası birbirinden alakasız,yamuk bir şeydir. Çevremdeki bir kaç araç sahibi ise tipini sevmediği halde araçtan kopmamaktadır.
Bence hoş bi araba lan.
Kel itici dediğim dedik muhtemelen yozgatlı okul müdürü tipli arabadır.
honda civic almayı planlayan ama sıra beklemek istemeyenlerin tercihi. kişinin arabalar hakkında fazla bir bilgisi yoksa, satış temsilcileri çok güzel allayıp pullayıp satıveriyorlar.
adı üstünde tam şehiriçi arabası. ekonomik, sessiz ve tam boyutlarında. tasarımı felaket doğruya doğru ancak temiz ve yeni bir arabam olsun diyen için fiyatı açısından da gayet tercih edilesi. dediğim gibi görünümünü kafaya takmayacaksınız güzel.
Bir türlü ısınamadığım otomobil. Yeni kasası ile her ne kadar eli yüzü düzelmiş olsa da nedense bana hep o çirkin suratını anımsatıyor. Bunun dışında malzeme kalitesi ve yol tutuşu da oldukça başarısız. Mecbur olmadıkça almamak gerek.
yakın zamana kadar kocaeli gebze'deki honda fabrikasında üretilen model. yeni kasasının türkiye'de ve avrupa'da satışı mevcut değil.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri