Araba kelimesini duyunca aklıma il gelen filmdir. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen hala etkisi geçmemiştir.
RWD alma sebebidir Tokyo Drift. Hele birde sinemada izlediyseniz film çıkışında FWD arabayla yanlamaya çalışabilirsiniz. Ha birde filmin müzikleri efsanedir. Trafikte, otobanda farketmez filmin müziklerinden birisini açınca bi anda psikolojik olarak kafadan en az 100hp kazanıp gazlamaya, drift yapmaya çalışırsınız. Arabaları zaten efsaneninde efsanesidir. Bu arada hala en sevdiğim filmidr kendisi ve sonsuza kadar en sevdiğim film olarak kalacaktır. Ülkemize ve dünyaya drifti getiren efsane filmdir kendisi. Yeni nesilin bu zevki tadamayacak olması çok üzücü bir durum maalesef. Ve son olarak bir arabaya body kitin ne kadar çok yakışabileceğinin son noktasına kadar gösteren filmdir. O bir efsanedir ve sonsuza dek efsane kalacaktır.
Fast and Furious serisi içindeki en kötü filmdir.

Klasik bir Mustange Japon motoru swapledikleri için yönetmenin bu dünyada hapis yatması, öteki tarafta da ateşlerde yanması gerekir.
Çok güzel filmdir çıktığı senelerde ve sonrasında Türkiye'ye çok büyük zararı oldu kesinlikle . İnsanlara RWD araçlarla magandalığı öğretti yine de efsane filmdir . Teriyaki Boyz diyorum ve gidiyorum
Kült haline gelmiş,izleyen herkesi tahrik eden efsane film.
film görsel açıdan idare etmesi ve drifti dünyaya tanıtması açısından fena olmasa da, seri ile uzaktan yakından alakası yoktur. bu nedenle hızlı ve öfkeliyim.
Seri ile az çok var ama esas Han ile var .
Han öldü diye tekrar tekrar izleyemedim, çünkü cidden üzülmüştüm. Seri bence bu filmden sonra düşüşe geçti. Aksiyon olsun diye suyunu çıkardılar.
hızlı ve öfkeli serisinin afedersiniz en boktan filmidir. liseli ergenlerin kavga ettiği bir filmden öte değildir. Seri bundan sonra zaman zaman fantastikleşip gerçeklikten uzaklaşsa bile asla absürd gelmemiştir. O başroldeki çocuktan hala gıcık kaparım.
Veilside'ın Fortune body kiti ile modlanan Mazda RX-7 ile görsel bir şölen yaptığı film.

İşte O Fotoğraflar
tokyo drift ismi yerine hızlı ve öfkeli han'ın yolu kullanılsaydı daha iyi olurdu dediğim film. gerçi o zaman adını feriha koydum çekilmemişti, adamlara da hak verdim. swh
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri