22 haziran 2001'de vizyona girmiş meşhur fast and furious serisinin ilk filmi. vin diesel, paul walker, michelle rodriguez gibi isimleri direksiyon başında kapışırken izlemiştik.

belki de birçok kişi mazda rx-7, mitsubishi eclipse gsx, toyota supra 2jz ve dodge charger gibi güzelliklerle burada tanıştı.

konusu ise gizli ajan olan brian o'conner'ın önce dominic toretto ve ekibinin içine sızarak güvenini kazanmak ve ardından hırsızlık yaptıklarını kanıtlayarak suç üstü yakalatmaktı. hikaye klasik ancak ön plana çıkan arabalar olunca insanları mıknatıs gibi çekti. şimdi efsanenin doğuşunun 15. yıldönümü anısına 22 haziran 2016'da amerika'da tekrar vizyona girecek.

ahanda trailer videosu
kendisinden sonra otomobil dünyasında hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı film serisinin başlangıcıdır.
hızlı ve öfkeli 8'e daha 1 sene olduğundan yapımcıların tekrar ısıtıp önümüze koyduğu film. üzerinden 15 sene geçmiş, grafikler üzerinde tekrar oynanmış ve daha iyi çözünürlük ve kalite elde edilmiş falan filan.
bugün yine beyaz perdeleri süsleyecek film. yeni film için paraları mı bitti acaba. yoksa çiçek taksi, akasya durağı gibi tekrar tekrar şey mi edecekler.
nice koç yiğitlerin vin diesel'e benzeme uğruna saçını kazıttığı, nice acemi sürücülerin ise filmdeki gibi gazlama uğruna ya canından ya da malından olduğu filmdir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri