Fakirin gün içinde eğlenebileceği nadir anlardan biridir. Sen zenginsin her an eğlenebilirsin adam ne yapsın?
efendimmm
Geçen gün başıma gelen bir olayı aklıma getiren başlık. Arkadaşımla beraber evden çıkıp izmit semalarında dolanırken ışıklarda bir R35'e denk geldik ve ne tesadüftür ki yanyana durduk. Camı açıp (o meşhur cam açma hareketini de yaptım tabi) "2'de 80' de kalkalım mı abi" diye sordum, abi de gülerek "kalkalım kardeşim tabi" dedi. Sonra 1-2 bastı bizde izleyip-dinleyip mutlu olduk. Sonuç olarak cam aç hareketi fakir zengin ayırmadan Şahin'de de aynı anlama geliyor R35'de de... 'swh'
Bu da böyle bir anımdır.
Işıklarda gözlemlediğim yanımda duran insan tipolojisi.
Başka bir modeli vardır ki:

(bkz: Sis farı görünce gaza gelen gazcı)
Ehliyeti ilk aldığım yıllarda ben! Ne Dodge Viper'lar ne Porsche 911'ler kovaladım...
Ehlileştirilmesi gereken bir huydur. Bu huydan vazgeçince, o arabanın güzelliğini daha fazla yaşarsınız!
(bkz: abi tavsiyesi)
Sol seritte selektor yapinca tribe girenlerle ayni kisiler bunlar.
dün başıma geldi. genel olarak insanlarla asla fakir bilmem ne falan gibi sınıf ayrımları yaparak dalga geçmem. sadece anlatmam gereken en uygun başlığın bu olduğunu düşündüm. bmw 1.20i ve bmw 1.16i ile gazlarken bir hondacı çaça arkadaş fena gaza geldi. civic es7 kasa ile bize bilenmeye falan çalıştı. 1-2 saniye sonra üzüldüğünü görmek kanıma da dokundu ama yapacak bir şey yok maalesef. sağlık olsun.
Her ne kadar param olursa olsun bir tanesi brian oconner'dır. Öyle biri olmasaydım sanırım şu an bu sözlükten haberim dahi olmazdı.
(bkz: Petrolhead )
(bkz: Kelebek etkisi )
insanları gelir seviyesiyle horlayan, küçük düşürmeye çalışan embesilleri gördüğümüz başlık. kimin yarın ne olacağı belli olmaz koç.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri