acı ama gerçek olan durumdur.
hızlı ve pahalı bir araba görünce insanlar genelde 'fakir ama gururluyum ve şimdi seni geçeceğim' moduna giriyor. makas atıp, emniyet şeridine falan girip adamı geçiyorlar sonra da 'ne koydum ama hehe' gibi düşüncelere kapılıyorlar. Hiç düşündün mü birader ya adam seni hiç sallamadıysa? düştüğün durumu hiç düşündün mü?
tenis maçı izleyen kafalar gibi
genellikle mutsuz sonla biter. makas ata ata zorla yanaştığınız bu 'zengin arabası' yol açıldığı anda öyle bir uzar ki ne olduğunu anlayamazsınız.
bir farklı versiyonu için: (bkz: arabada kadın görünce gaza gelmek)
işi "fakir" boyutuna indirip sınıf nefreti şeetmek ne kadar doğru, orası tartışılır ama, yolda tın tın giderken ne zaman yanıma tenekeden bir araç gelse coşuyor.
motor gücü 4 kişiyi yıldız yokuşu'nu çıkarmaya anca yetecek cengaverler kendinden geçiyor.

geçen gün sırf gıcıklık olsun diye bunlardan birinin yanında kaldım, gücü bitene kadar atbaşı gittim.
artık hızlanamayacak hale geldiğinde el salladım, uzadım.
Geçen haftalarda caddebostan sahilinde camaro ve 997 carrera s yan yana giderken usulca aralarına sokulup kendi kendime gaz basmaya başladım,doğal olarak beni hiç kaale almadılar.Ardından ikisi aynı anda gaza oturup füze gibi uzaklaşınca yapa yanlız kala kaldım ve kendi halimde gazlayıp 1.6 atmosferiğin sesini dinleyerek rahatlamaya çalıştım,yapmayın arkadaşlar,moraliniz bozulsun istiyorsanız yapmayın..

Dipnot:Altımdaki araç 96 model Corolla
eve gidince sahibinden.com'a girip pahalı araç bakar.
(bkz: Ben) ışıkta xkr ı görünce ara gaz verip 2 su şişesi hacmi olan motorumu yerinde zıplatmanın ardından adamın sola dönerek bana onunla aynı yolda gidemeyeceğimi hatırlatan pek duygusal olay
fakir olmanın eğlenmeye engel teşkil ettiğini öğrendiğim durum. fakirsek ölelim zaten, azıcık heyecan yaşamaya ne hakkımız var.
hep kısa süren bir aşk hikayesi.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri