• / 2
Genel olarak en hisli arabalar amerikanlardir bence malzeme kalitesi vasattir koltuklari fazlasiyla rahat ve kalitelidir ama o surus hissini ne bmw de yasadim ne mercedeste o motor gurlemesi kalkista g.tunun bi turlu tutunamamasi gibi ozellikleriyle en hisli arabalardir.
Edit:sert ve hayvani hatlarinida eklemek isterim.
Atlar çok hisli hayvanlardır, dolayısıyla mustanglerde öyledir gibi bir düz mantık yapılabilir. Kaldırımda duran kalabalığa tahrik olup içlerine dalan bir araba sonuçta.
Duyguları düşünceleri olan arabalar mı?

Şaka şaka.

Yoldaki bozuk parayı dahi size ileten arabalardır. Bundan sert süspansiyon sistemi anlamı çıkarılmasın. Sürücü ile girilen iletişim becerisi çıkarılırsa daha doğru olur.
Normal insanların genelde binmeyeceği arabalardır. Araç sürmenin zevkine varan nirvanaya ulaşmış o seçkin kişilerin bayıldığı araçlardır diyebiliriz.
Clio rs 172
LoTUS elise, alfa 4c, cayman r, mini gp,türevleri..
Opel vectra dir efenim.opel astra g dir .
Valla kullandigim en hisli araba sirketin 2005 transiti.
Yeni arabaların çoğu hissizdir bence. Mesela 90 derecede sabit duran hararet mi olur hiç? O böyle sürekli oynayacak. Yokuş çıkarken 100'e doğru geldiğini görüp zevk alacaksın. Yokuş aşağı bir yer gördüğün zaman ayağını gazdan çekip yükselen hararet ibresinin aşağı doğru süzülmesini izleyeceksin. Track Cd çalarına her defasında max 15 şarkılık Cd'ler hazırlamaya erinmeyeceksin. Elektrik desteği olmayan sert ve hisli hidrolik direksiyonundan zevk alacaksın.

Şaka tabii ki. İmkanım olsa direkt 0 km aracı çekerim altıma. Marka model önemli değil. Kliması olması yeterli.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir