serinin devam filmidir.
ilk film için (bkz: hakan çalhanoğlu'nun kenan sofuğlu'nu tanımaması)

sofuoğlu'nun aralarındaki mesajlaşmayı facebook'ta paylaşmasının ardından hakan çalhanoğlu telefonla aramış ve olayı tatlıya bağlamışlar. çalhanoğlu, o gün antrenmandan yeni gelmiştim, kusura bakma kardeş demiş.

kaynak
ilk olayın kenan sofuoğlu'nun işgüzarlığı olduğunu düşündüğüm hikaye. paylaşılan fotoğrafın sonunda hakan'ın 'sıkıntı yok' dediği belli oluyor. hatta sağ çubuktan konuşmanın devam ettiği aşikardı. olmayan tatsızlığın yanlış olarak ifadesi olarak görüyorum.
hakan çalhanoğlu'nu bir kez daha sevmeme sebebiyet veren olay.

kenan sofuoğlu saçma bir hareketle konuşmayı paylaşmıştı. bir üst entaride de belirtildiği gibi belli ki biraz daha konuşulsa sorun çözülecekti. çalhanoğlu sosyal medyada bu olay patladıktan sonra "aman bana ne yeaa" diye kestirip atabilirdi. aksine yapıcı bir tavırla arayı ısıtmış, almanya'ya davet etmek istiyormuş filan. ne güzel işte.

kenan sofuoğlu'nu kişilik olarak sevmezdim, bu olayla bir kat daha arttı sevgisizliğim.
çalhanoğlu içinse tam tersi.
böyle olacağı belliydi dediğim olay.

yahu o mesajlaşmaların devamının olduğu o kadar belliydi ki. adam anlık bir şaşırmayla tanıyamamış işte çok doğal. ama "kardeş sıkıntı yok" dedikten sonrası gelecekti yani. kenan çocukça paylaşım yaptıktan sonra büyüklük göstermiş yine bence hakan çalhanoğlu. öpüşürler barışırlar, yakında fotoğraflarını da görürüz gazetelerde. bu da böylece kapanır.
bunlar da ilginizi çekebilir