bir futbolcunun bir motosikletçiyi tanımamasıdır.

almanya'ya giden kenan sofuoğlu, hakan çalhanoğlu'na whatsapp'tan mesaj atııp tanışmak istemiş, çalhanoğlu kendisini tanımayınca sinirlenip aralarındaki konuşmayı facebook'tan paylaşmış.
çok acayip olaydır.

biri dünya çapında milli futbolcu, bir diğeri 4 kez supersport dünya şampiyonu iki türk, birbirini tanımıyor.
hadi kenan, hakan'ı tanımasa diyeceğiz ki hakan hep almanya'da oynadı, türk milli takımı'na daha yeni geldi filan. ama hakan nasıl olur da dünya şampiyonu bir vatandaşının adını duymaz, çok ilginç cidden.
eğer 'gerçekten' tanımıyorsa ilginç bulduğum durumdur.

ama tanıyor ve işletildiğini düşünmüşse verdiği tepki normal karşılanabilir. asıl mevzu ister tanısın ister tanımasın kenan sofuoğlu'nun bunu sosyal medyada ifşa etmesidir. tanımamış olabilir abicim ne diyelim. tamam çok ilginç ama sen böyle yaparak daha kötü duruma düşürmüşsün kendini. belki adam inanamadı sen olduğuna da öyle tepki verdi. "sıkıntı yapma" ne aga?
almanya'yı attığı frikik golleriyle sallayan hakan'ın, ara basamak kabul edilen bir yarışta dünya şampiyonu olmuş birini tanımaması hadisesi. adam belki ilgilenmiyor motosporlarıyla, belki de güvensiz geldi tanışma fikri.

zaten kenan'ın girizgah acayip olmuş ve üzerine atar yapmış. paylaşılan görüntünün en altında da sıkıntı yok ibaresini görebiliyoruz hakan tarafından. kenan'ın beni nasıl tanımaz deyip hakan'ı kurtlar sofrasına bırakması gibi olmuş sankim.
Spor haberlerine bakarken bile kulak asinasi olmasi lazimdir . Kaldi ko Kenan yasadigi acilar sebebiyle de kac kere haberlere cikti . Sasirtici bir durum
Kenan'ın almanya'da hiç bir kanalda adının geçmediğini düşünürsek saçma olmayandır.

Adamın haberleri sadece Türkiye'de yapılıyor, çünkü yarıştığı kategori tırt. Bir türk olarak bunu kabul etmek çok da zor olmasa gerek.
Hakan Çalhanoğlu'nu tanımadığım için uzak kaldığım hadisedir.
Tamamen Kenan'ın egosal patlamasıdır. 'Ben dünya şampiyonuyum, beni nasıl tanımaz?' mantığıyla yaklaşmış olaya. Önce bir geri çekil, bi kendine bak, bi sakin ol ondan sonra yazarsın. Ayrıca nedir yani bunu sosyal medyada paylaşmanın manasızlığı??? Zaten çok hoşlaşmam kendisinden bundan sonra iyice soğudum. Sıkıntı yaptı bende ;)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri