• / 2
Dubai'de geçen aksiyon dolu video. Gymkhana 8 adı ile piyasaya sürülmüş. Ken Block zaten bu konuda ikon olmuş bir isim, çekim kaliteleri falan da mükemmel. Ben yine beğendim.
Paranın ne kadar da b*k olduğunu gözler önüne seren videodur.
Bu sefer tamamen Ford'un teaser videosu haline gelmiştir. Ama yalan yok sonda Focus RS RX'i görünce tüylerim diken diken oldu.(bi anlık Fiesta RS zannettim hatta)

Ha birde Supercar drag sahnesinde F12'yi komik duruma düşürmüşler, Ferrari başlarını ağrıtabilir; malum markalarına toz kondurmamak için ota ...a dava açmaları meşhurdur.
ken block'un şov yaptığı her şeyin ayrı hayranıyımdır. Komik gelecektir ki Gymkhana serisinin tamamını ezbere biliyorum. Bütün yaptığı hareketlerden tutun kamera açılarına çekim tekniklerine kadar ezbere bildiğim bu serinin son soluğu olan 8'i açıkçası büyük merak içerisinde bekliyordum fakat tatmin etmedi yahu. Drift ve şovdan ziyade biraz Ford reklamı ve Dubai reklamı tadında olmuş. Tamam gene de helal olsun yaptığı koreografiler gene şahane gene inanılmaz ama beklentim yüksekti benim. Yine de sevdim ve birkaç güne tamamen ezberlemiş olurum.
En sevdiğim bölümü RX teaserı ve drag bölümü olan, bolca para harcanan, vasat bir ralli pilotu ve iyi bir şovmen birinin videosu.
Ayrıca backstage görüntüleri için de speedhunter sitesindeki bu içeriğe göz atabilirsiniz. Çekim 4 gün sürmüş. Bu link
Boş adamın boş videosudur,kendisinin yeteneğini pistlerde görmek isteriz,bir kaç aylık prodüksiyonlarda yapılmış bir kaç dakikalık videolarda değil.
Supercar'ları ti'ye alan sahneleri de komik olmuş.
supercar'lar ile kalkışına, yalan ya nasıl geçecek diyen tiplerin araba konsunda sıfır bilgisi olduğunu anlamamı sağlayan videodur.0-100'ü 2 sn den az olan rx aracı farkında değiller :)
bu videoyu pek sevemedim ancak,bolca sıfır çizip durmuş.
ken block'un gördüğü her şeyin etrafında yuvarlak çizmesi üzerine kurulu bir video.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir