grand theft auto oyununu gerçek hayata taşıyan adam. şili'de bir eleman sarhoş olup üzerine psikiyatrik ilaçlar alınca kafası uçmuş ve sonucunda garip görüntüler çıkmış. ilaç mı almış, uyuşturucu mu belli değil gerçi.

ilk etapta birisinden kaçıyormuş gibi gözükse de kimse yok peşinde. çok enteresan ve komik geldi bana.
(bkz: wasted)
kamyon-kamyonet karışımı aracını çarptıktan sonra diğer arabalara salça olmasıyla kahkaha attırmış video. adam harbi harbi gta kıvamında yaşıyor hayatını.

(bkz: ahaha)
her ne kadar kafası iyi olsa da iyi şoförmüş dedirtendir.
kendine üçüncü şeridi yaratmış adam ve çok az arabaya değerek stabil bir şekilde sürebilmiş helal olsun. ayrıca nasıl olmuş da o kamyonet devrilmemiş anlayamadım. neyse, öyle veya böyle sağlam güldürmüştür.
Valla ben yakalayip doverdim dedigim kafasi iyi adam . Aynalari kirdi yandan surttu gecti . Deger kaybi davalarindan surunur insallah
fren pedalı bozulmuş gibi tavırlarda bulunan adam. herifte dur durak yok.
özellikle bir şaka amaçlı yapılsa böyle iyi olmazdı, sesli güldürmüştür ancak diğer araç sahiplerinin yerine kendimi koyup üzülmüşümdür.
petrolhead kafası işte. otomobiller zarar görmesin :(
bir başka örneğine ise sidney'de rastlanmış video. abi arabaları ite-kaka, vura vura kendine yol açıp ilerliyor. buyrun videosu...
insanlığın kafayı yediğinin bir başka kanıtı.
Limitleri zorlamayı seven bi kardeş kendisi.Trafikte alkollü araç kullanmayın arkadaşlar.Ülkemizde kendisiyle yarışmak isteyen genç bir arkadaş çıkacağı için Kaza bu kadar uzun sürmezdi zira.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri