Motor sporlarının baş tacı aksiyon kamerasıdır.

Kapladığı hacim ve ağırlığı göz önünde tutulduğunda ortaya çıkardığı görüntüler çok başarılı olan kamera. 1080p'de 120fps ile slowmotion görüntülere dahi imkan vermekte.

Tabi fiyatı göz önünde bulundurulursa kamera uçsa yeridir. 1700-2000 lira bandında DSLR'a giriş makineleri yer almaktayken aksiyon kamerasının fiyatının biraz daha uygun olması gerektiğini düşünüyorum. Gerçi dolar kuru ve alım gücümüz yüzünden bize pahalı geldiği gerçeğini bir kenara bırakırsak.
son zamanlarda eline alanın otomobil vlogger'ı olduğu kamera.
pistteyken kaskıma bağlı olduğu süre zarfı içerisinde +15 beygir güç katan kamera. Böyle kırmızı kırmızı kayıt lambası yanar falan. wifi'si açıksa kırmızı renge mavi renk eşlik eder. jandarma gibi dolaşır ortalıkta. kırmızının göz alıcı köpürtmesi, anlayamazsınız....
sj4000,xiomi yi,git2 pro gibi ucuz ve kaliteli muadilleri varken tercih edilmeyesi kamera.
Muadillerine göre açık ara çözünürlük, görüntülü kalitesi ve en önemlisi ses kalitesi farkı olan kamera.

Yazın başından beridir çeşitli amaçlarda kullanıyorum, fotoğraf çekmesi bile başarılı. Yolculuklarda, kanoda, off road yaparken veya doğa gezilerinde çok kullanışlı ama kameraya para verip almakla bitmiyor iş dikkat edilmesi gereken göz önüne alınması gereken kısmı bu; aparatlar.

Bu zamana kadar aldığım aparatlarla kameraya verdiğim parayı geçtim açıkçası. Alternatif olarak alınan aparatlar orijinalin yerini asla tutmuyor bunu da bilmek lazım. Al al bitmiyor bir de bu nomissizler her ay bir aparat alıyorum.

Birde uyumlu hafıza kartı işi var ki en çok para yiyeni de o.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri