Google'un bedava navigasyon çözümü. Haritalarında doğruluk payı yüksektir. Ne zaman Yandex kullansam beni stabilize yola yada çıkmaz sokağa sokar. Google maps çıktığından beri büyük refaha kavuştuk ailecek. Yandex Ece hanım bizi sokmadığı ara sokak kalmamıştı.
Gerçekten güzel çalışan uygulama. Ayrıca birçok arabayla da uyumlu. Sözlükte genel olarak bir Yandex sevicilik var gibi ama benim için Google maps candır.
Google maps in de yanlış yönlendirdiği noktalar oluyor ama Yandex ten iyi çalıştığı kesin. Ayrıca bu yeni gittiğiniz yerlere puan verme olayı da gayet hoşuma gidiyor. GPS üzerinden gittiğiniz restoran, Cafe vb. Yerleri tespit Edip size puanlattırıyor.
Ayrıca kendisinin arabam nerede gibi bir beta uygulaması da var. Arabanızı en son bıraktığınız noktayı da gösteriyor. (otobüs, metro vb. den inince de indiğiniz durağı gösteriyor)
Severek kullanıyorum
Bugun ilk defa google maps navigasyonunu kullandim ve gercektende hayran kaldim.Gidecegim yolda rampa assagiya inicegimi bile soyluyor.
Vw gibi gordugum navigasyondur. Is goruyor, yandexten 2 tik daha kaliteli ama kimse nedense sevmiyor.
Offline olarak da kullanılabilen uygulama. Çevrim dışı haritalar bölümünden bir alan belirleyip indirerek kullanabilirsiniz ama trafik verisine ulaşamazsınız.
bunlar da ilginizi çekebilir