Otomobil dünyasından birazcık haberi olan herkes ne demek olduğunu bilir. Yaklaşık 2 senedir birlikteyiz.

(bkz: Nissan Gtr)
23 kez “Dünyanın en iyi spor otomobili” seçilmiştir. Bir Japon çalışma felsefesi olan en iyi, en güvenilir, en sağlam betimlemesi örnek alınarak yapılmıştır.

En son modeli olan R35'in çoğu otomobilin aksine şanzımanı arka aksın üzerinde bulunur, bu konumlandırma arka tekerleklerdeki çekiş kaybını engelleyerek ani hızlanmalar gerçekleştirebilmektedir. Halen dünyadaki en sağlam mekanik yapıya sahip süper otomobildir. Dünyadaki bütün R35’lerin motorları Takumi Kurosawa önderliğinde yalnızca 4 kişi tarafından birleştirilip montajı yapılmıştır. Bu ekip şov amaçlı zifiri karanlıkta kulak tıkaçlarıyla 126 dakikada bir motor toplayabilmektedir. Ayrıca R35 GT-R’ların bütün şanzımanları da yalnızca 2 kişi tarafından birleştirilip montajı yapılmaktadır.

Kim Kardashian'ın kahverengi fonda "kıçım büyük" temalı fotoğraflarından sonra Nissan resmi sayfası aynı fona bir GTR koyarak "ours is bigger" yazmıştır. Otomobilin teknik yapısına hayranlığımı bir köşeye atıp bu espri anlayışına bile yıllarca hayran kalabilmemi sağlamıştır.

Birçok süperspor arabaya rağmen hayalimde yatan rüya arabadır. Sadece 3 dakika kullanabilme imkanım olmuştur ve ilk görüşte aşktan ziyade ilk görüşte vurgun yapmıştır.

Sözlüğümüzde olan ama bir kullanıcı incelemesi göremediğimiz araç . Bizi böyle bir şeyden mahrum bırakmasın lütfen dediğimiz aracın sahibine de duyurulur :) .
Çok yakın zamanda bir incelemesi yapılacağını öğrendiğim otomobil.
Herkesin hayallerini süsleyen arabadır.
Aynı zamanda benimde sözlüğümüzdeki kullanıcı adımdır.
Adaptif farlar Godzilla"nın hızına yetişemediği için bu araçta kullanılamamıştır.
Ayrıca 17xx kilo olmasına rağmen 0-100 değerine kimse inanamamaktadır.
Alet çok fena kalkmaktadır, yurtdışında ikinci elleri 50-55 K fiyatlarına alınabilir.
Yanlış hatırlıyor olabilirim;ilk olarak Avustralyalı bir otomobil magazincisi tarafından R32 GTR için kullanılan lakaptır.
Hangisinin dönemine göre daha iyi olduğunu öğrenmek için yarışlardaki başarısına ve tabi ki biz yol versiyonuyla ilgilendiğimiz için yol ve yarış versiyonundaki farklılıklara bakılabilir.
2017 gibi makyajlı kasası ile daha bir " Godzilla" olacak araçtır .
Pistlerde bir canavara dönüşerek bütün rakiplerini alt ettiği için bu lakabı almıştır.
1600hp'lik bir modifiye versiyonunun 2000+hp'lik bir lamborghini gallardo'yu çatır çatır yediği efsane.

boşuna godzilla demiyorlar videosu.
fazla iyi bir araba. bir godzilla'yı ancak bir başka godzilla geçebilir temalı videomuz için buyrun.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri