• / 2
Genelde lüks sınıf kategorisinde değerlendirilebilecek araçların renklerini kaplama yöntemiyle değiştiren kuruluştur. Yaptıkları bazı işler çok uçuk kaçık olsa da daha memnun olmayanını görmedim.

web sitesi; www.gmggarage.com
Kıç kadar arabamı kaplamak için en az 4000tl fiyat alınca pöüüğh dediğim firmadır.
Youtube kanalları gayet eğlenceli videolara sahip . Fiyatlar yüksek ama evet buna değer . Bu işi Türkiye'de hakkıyla yapan nadir firmalardan
Donanimhaber de ilk konu actiklarindan itibaren takip ettigim ama zamanla biraz geri planda kalan ve yanlis hatirlamiyorsam ankara da mekanlari olan kaplama kurulusudur .

5.20D schwarz matt kaplama icin zamaninda 2000 TL demislerdi 3-4 sene oluyor. Fiyat uygun gelmisti ama arabayi sattigimiz icin oylece kalmisti .
The makina,EVR,GMG üçlüsü arasında neler geçmiş hiç bilmem lakin yaşını başını almış adama bu üslup yakışmamış onu kesinlikle söyleyebilirim.
En son yaptıkları pırlanta kaplama mercedes videosundaki egodan kibirden dolayı youtube kanalı aboneliğinden çıkıp kanallarını engelleyip bir daha youtube ana sayfamda görmek istemediğim markadır.
İşçiliklerine ve malzeme kalitesine lafım yok ama görgüsüz ve abartılı tavırlarından rahatsız olduğum için ben de takip etmeyi bıraktım.
Enes Batur'la araba kaplama videosu çekmiştir. Çıta mıta kalmadı çıta mariana çukuru artık.
Çatur Patur videodan sonra çaturpaturlanıp abonelikten çaturpaturladım.
işleri arttıkça egoalrıda artıyor kendilerini ne zannediyorlarsa sadece araç kaplıyorlar , Sanarsın ki Ülkeyi kurtarmış , Son Dönemde Çok Aşırı derecede kendilerini övüyorlar insan yaptığı işle söylediği sözle özünde kendisini belli eder ve kendilerini belli ediyorlar
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir